Pokemon GO oyunu indirme adresi

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Pokemon GO oyunu indirme rakamı açıklandı. Pokemon GO oyunu Android indirme oranları yayınlandı. Pokemon GO oyunu nasıl indirilir? Pokemon GO oyunu Google Play Store’ den indirme ve App Store’ den indirme nasıl yapılır?

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Nintendo şirketi tarafından çıkarılan Pokemon GO oyunu hızlı yükselişine devam ediyor. Oyun ikinci haftasına girdi. Türkiye dahil çoğu ülkede iyi ve kötü yönleriyle adından çok söz ettiren oyun 10 milyon indirme sayısına ulaştı. Tabi bu rakamın çoğu Google Play mağazasında görülen değerdir.

Pokemon GO oyunu şuan için sınırlı ülkelerde indirmeye açıldı. Yani verilen rakam bazı ülkelerin indirme sayısıdır. Artık tüm ülkelerde indirmeye açılsa ne kadar rakama ulaşacak bir düşünün. Tabi Pokemon GO oyunu indirmeye açılmayan ülkelerde, APK dosyası dağıtımı yöntemiyle oyuna yine ulaşılabiliyor. Oyun sadece sınırlı bölgelerde yayınlanırken bu durum geçici olduğunu belirtmek isterim.

Pokemon GO oyunu indirme

Pokemon GO oyunu indirme rakamı

Pokemon GO oyunu android indir

Pokemon GO, iOS cihazlardan indirme rakamları henüz net değil. Ama bu hafta içerisinde daha büyük kitleye ulaşması bekleniyor. Oyun detaylarına Pokemon GO oyunu Android iPhone indir haberimizden ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Pokemon GO oyunu indirme adresi Android

Pokemon GO oyununu alternatif mağazalardan ücretsiz indirebilirsiniz. Tabi Google Play Store dışındaki mağazalardan bazen reklam virüsü bulaşabiliyor.

Pokemon GO oyunu indirme adresi: apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-0-release/pokemon-go-0-29-0-android-apk-download

Pokemon GO oyunu yüklemeden önce: Andorid telefon kullanıcıları için Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini aktif  edilmesi gerekebilir.

Pokemon GO oyunu indirme Android iPhone

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir