Polosmart FS44 kablosuz kulaklık BİM fiyatı

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

BİM mağazalarında satışa çıkan Polosmart FS44 kulakiçi kulaklık fiyatı, çok sayıda bilinen sitelerden daha uygun satılmakta diyebiliriz. Özellikleri de hiç fena değil gibi.

Sponsorlu reklam

Apple’ ın AirPods Pro modelinin çakması BİM’ de satışa çıktı ve kulaklığın detayları aşağıda yer alıyor. Şarj kutusu ve silikon kılıfa sahip kulaklığın çakma modeller arasında iyi gibi duruyor. Konuşmada sesiniz biraz boğuk gidebilir ama dinleme konusunda yeterli olduğunu söyleyebiliriz. Dışarıya pek fazla ses vermeyerek rahat bir kullanım sunabiliyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
  • BT sürümü 5.0  
  • Çekim uzaklık mesafesi ise 10 metre
  • Arama ve müzik dinleme gibi kullanım süresi 3 saat
  • 10 Saat kadar kutusu sayesinde kullanım süresi
  • Hassas dokunmatik özelliğine sahip
  • Siri ve Google Asistan desteği var

Polosmart FS44 fiyatı BİM’ de 109 TL. Ürünün resmi sitesine baktığımızda 159 TL’ den satılmakta. 

Sponsorlu reklam

Bilinen markalardan birini almak istiyorsanız uygun olan fiyat aralığı genelde Xiaomi markasında bulunmakta. Tabi her zaman bir şeyi satın almadan önce kullanıcı görüşlerine bakmanızı öneririz. Hatta bir siteden değil çok sayıda sitenin tüm yorumlarını ve şikayetlerini incelemenizi öneririz.

Polosmart FS44 kablosuz kulaklık BİM fiyatı

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak