POP!_OS nedir nasıl yüklenir

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

POP!_OS işletim sistemi nedir nasıl kullanılır ve nasıl indirilir? Linux tabanlı yeni yazılım POP!_OS indirmeye açıldı. Ücretsiz POP!_OS nasıl kurulur detaylar resmi sitesinde…

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

POP!_OS nedir? Linux işletim sistemi alt yapısı ile geliştirilen yeni bir sürüm olan POP!_OS gelişmiş kullanıcılar için indirmeye açıldı.

Linux’ ın donanım üreticilerinden biri olan System 76, Linux için POP!_OS’ u çıkardı. Şirket daha önce Ubantu ön yüklü şekilde sunarken artık kendi dağıtımını yapacak.

Yeni sistem bilgisayarı çok iyi bilen kullanıcılar için yayınlandı. Bu kullanıcılar yazılımcı, programcı ve bilim adımları olarak görülmekte.

POP!_OS’ ta fotoğraflar, oyunlar, müzikler ve grafik için yöneticisi sunmamakta. Yani temiz bir sistem ile geliyor. İşletim sistemi açık kaynaklı olduğundan kullanıcı kendisi özelleştirebiliyor. Aynı zamanda sistemde GNOME masaüstü motoru kullanılmakta.

POP!_OS iki farklı sürümü ile indirmeye açıldı. POP!_OS 64 Bit ve 32 Bit (X86). 

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

POP!_OS indir

POP!_OS yükleme adresi: system76.com/pop  POP!_OS indir yükle dene… 

Not: POP!_OS indirip deneyecek kullanıcılar önemli veriler olan bilgisayar dışında farklı bir sistemde denemeleri önerilir. 

POP!_OS nedir nasıl yüklenir


Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2017, 19:30

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir