Samsung, 20 Haziran’da Galaxy ve Ativ Serisine Ait Yeni Ürünler Açıklayacak!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Mobil dünyasının bir numaralı ismi Samsung, 20 Haziran’da Londra’da “Samsung Premiere 2013” adında bir etkinlik düzenleyecek. Son dönemde duyurduğu ürünler arasında Galaxy S4 ve Galaxy Tab 3 7.0 ile rakiplerine karşı hamleler gerçekleştiren Samsung, haziran ayında düzenlenecek etkinlikte Galaxy ve Ativ ailesinden ürünlerle hamlelerine devam edecek.

Android cephesindeki tüm ürünlerini Galaxy ailesinde toplayan Güney Koreli üretici, Windows cephesinde duyurduğu cihazları ise Ativ serisine dahil ediliyor. Etkinlik kapsamında her iki seriden de duyurular gerçekleşeceği dağıtılan davetiyelerden anlaşılmaktadır.

Galaxy Tab 3 8.0 ve Galaxy Tab 3 10.1’in tanıtılmasına kesin gözüyle bakılırken, Galaxy S4 Mini, Active ya da Zoom’dan herhangi birinin tanıtımı  da bekleniyor. Windows cephesinde başarısız geçen bir maceranın ardından Samsung’un nasıl bir hamle gerçekleştireceği merak konusu. Ativ markalı tabletin birçok ülkede düşük satışlar gerçekleştirmesi sebebiyle, Samsung söz konusu ülkelerde tabletin satışını durdurmuştu.

“Samsung Premiere 2013” etkinliğinde üst sınıf bir telefonun tanıtımı beklenmiyor. Yıl içerisinde iki amiral gemisi modeli tanıtan Samsung, Note serisinin yeni üyesini ise eylül ayında düzenlenecek IFA Berlin etkinliğinde Unpacked etkinliği ile resmiyete kavuşturacak. Tabletin yanı sıra kamera ve dizüstü bilgisayar tanıtımları da beklenmektedir.

kaynak: androidandme

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir