Samsung Account şifre kırma açma Account bypass nedir

Andronova
Yazar Andronova 4 Minimum Okuma

Samsung Account nedir ve bypass nedir? Samsung Account şifre kırma açma için bypass önerilir. Peki nasıl kullanılır? Samsung Account hesabı silme için şifre nasıl kırılır açılır haberi ile…

Ad imageAd image

Samsung Account nedir ve Samsung Account nasıl kullanılır? diye aramalar yapanlara birde Samsung Account şifresi nasıl kırılır eklendi. Account şifre kırma programı çokca aransa da çoğu çözümsüz kalabiliyor. Kilitlenen Account nasıl açılır ve şifreyi kabul etmiyor gibi sorularınızı gün içerisinde cevap vermeye çalışacağız.

Şifre kırma programı veya yöntemlerini tercih etmeden önce önerimiz ilk teknik servisini aramanız. Samsung’ un müşteri hizmetlerinden bilgi almadan işlem yapmamanızı öneririz. Bazı yöntemler cihazda veri kayıplarına ve açılış sorunlarına neden olabiliyor.

Samsung Account, akıllı telefonlarda, tabletlerde, bilgisayarlarda, televizyonlarda ve diğer cihazlarda Samsung hizmetlerinin kullanılmasını sağlayan bir abonelik hizmetidir. Account hesabı ile her cihaz için ayrı bir hesap açmak yerine tek bir Samsung account hesabı üzerinden çok sayıda cihazı kullanabilirsiniz. Detaylara Samsung Account resmi adresi account.samsung.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Not: Samsung’ un yazılım güncellemeleri, Android 8.0 ve Android Pie gibi sürümlerle daha güvenli hale geldiğinden bazı yöntemler daha sonra çalışmaz hale gelebiliyor.

Ad imageAd image

Samsung Account şifre kırma açma Account bypass nedir

Android 5.0 ve üstü Android işletim sistemi yazılımları kullanılan cihazlarda fabrika ayarlarına geri dönderildiğinde veya recovery mode seçeneği ile reset atıldığında, cihaz açıldığında önce den kullandığımız Gmail hesabımız ile telefonu aktif etmenizi istiyor.

Samsung Account güvenlik özelliği, bir nevi Apple iPhone cep telefonlardaki güvenliğe benzer yeni nesil gelmiş özelliğe sahip. Yani sıradan bir güvenliğe sahip değil.

Cep telefonumun garantisi devam ediyor diyenler kesinlikle servisi öneriyoruz. Samsung yetkili servisinden Samsung Account hesabını kaldırma? Cihazınızın garantili devam etse dahi cihazın garantisi ücretsiz olarak işlem yapmaya destek vermiyor. Yani Samsung Account şifresinin açılması için ücret ödemeniz gerekiyor.

Samsung Account hesap şifresi nasıl açılır? Bazı modellerde APK dosyası ile Account şifresini açabilirsiniz. Bunun için ilgili dosyaya sahip olmanız ve adımları uygulamanız yeterli.

Ad imageAd image

Samsung Account hesap şifresi kilidi nasıl kırılır? 

  1. İlk önce bu adresten APK dosyasını bilgisayara indiriniz. İndirdiğiniz APK dosyasını ister Flash belleğe ister hafıza kartına atabilirsiniz.
  2. Flash belleğe veya hafıza kartına okuyucuyu OTG kablosuna bağlayınız. Yani OTG ile telefona bağlıyoruz. Telefonunuz OTG’ yi görürse dosya yöneticisi açılacaktır.
  3. Attığınız depolama alanından APK dosyasını tıklayarak kurulumu başlatınız.
  4. Sonra ayarları açınız. Ayarlardan Yedekle ve Sıfırla seçeneği ile cihazı sıfırlamanız gerekiyor.
  5. Not: Bu adımları uygulamadan önce cihazın şarj seviyesinin %50′ nin altında olmamasına dikkat ediniz. İşlem tamamlanana kadar her hangi bir işlem yapmayınız.

Samsung Account şifre kırma açma Account bypass nedir

Samsung Account bypass nasıl yapılır?

Samsung Account Android 5.0 Lollipop ile gelen ek güvenlik önlemlerinden biri. Gmail doğrulaması hem olumlu hemde olumsuz şekilde Android kullanıcılarını etkilemekte. Daha düne kadar bu kilit sorunu sadece yetkili servislerde çözülebiliyordu. Şu an ise orta derece bilgi ile bu sorun ortadan kaldırılabiliyor.

Bypass kullanımı en son tercih edilmeli. Garantili cihazlarda kesinlikle önermiyoruz. Yanlış bir işlemde veya sorun çıkması halinde belki servis cihazı garanti dışı sayabilir.

Samsung Account şifre kırma APK dosyası

Samsung Account bypass şifre kırma APK dosyasını bu cloud.mail.ru/public/AC1g/8YDuWKSKa adresten güvenli şekilde indirebilirsiniz. Şifre kırma uygulaması çalışmıyorsa yeni sürümlerine bakınız. Hepsinin belli bir yıl ömrü oluyor. Virüslü dosyalara dikkat ediniz. Winrar gibi sıkıştırma yöntemleri kullanılabiliyor.

Sürekli yazılımlarda yamalar yayınlandığından açıklar her zaman kapatılabilir. Şifre kırılmıyor diye yazan arkadaşlar yeni güncel sürümlerine bakmayı unutmasın.

Samsung Account destek almak için önerilen destek hattı ve resmi sitesindeki iletişim bilgileri denenebilir. 


Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2020, 02:39

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir