Samsung Akıllı Saatlerini Yeniden Güncelleyebilir!

Moto 360'a Altın Rengi Seçeneği Geliyor

Samsung yeni nesil akıllı saatlerini Şubat ayında İspanyada düzenlenen Dünya Mobil Kongresinde bizlerle tanıştırmıştı. Galaxy Fit, Galxy Gear 2 ve Galaxy Neo (kamerasız model) akıllı saatleri ile oldukça iddialı bir çıkış yapan Samsung’un genel müşteri portföyü akıllı saatlere beklenen ilgiyi göstermedi. Bunun en büyük sebebinin ise neredeyse hiçbir şey yapamadığınız akıllı saatlerin fiyatları olduğunu düşünmekteyim. Ortasınıf bir Android telefon fiyatına satılan akıllı saatlerin ve sağlık bantlarının hem fiyatları hemde başka nedenlerden dolayı satılmadığı ortadaki en büyük gerçektir.

teknik destek

Bir akıllı saatin ortalama 1 haftalık şarj süresi sunacak seviyeye gelene kadar da akıllı saatlerin tercih edilmeyeceğini düşünmekteyiz. Akıllı saatler konusunda sizin görüşleriniz nedir? Full HD hatta 2K ekranlı bir telefon alıpta 1,63 inç ekranda Facebook ve Twitter güncellemelerini neden okuma ihtiyacı duyayım? Yada akıllı saatimden önce telefonumun şarjı biterse kolumdaki saati ne yapmalıyım gibi bir çok sorudan dolayı Samsung’un iWatch öncesi sektöre bambaşka özellikler ile yeni nesil bir akıllı saati duyuracağı söylenmeye başladı.

Eylül ayında iPhone 6 ile birlikte satışa sunulacak iWatch’ın sağlık özellikleri öne çıkan bir ürün olması beklenirken Samsung yeni nesil akıllı saatinde bağlanılabilirlik ve özgürlüğü sağlayacak gibi görünmekte. Telefonumuza taktığımız sim kartımızı çıkartıp akıllı saate takarak telefon özelliklerine kavuşacak olan Galaxy Gear 3 bu bağlamda rakibine fark atacak gibi görünüyor. Samsung’un çözüm bulması gereken en önemli sorun ise pil süresi ve tüm Android telefonlara bağlanılabilirlik. Galaxy Gear 3’ün artık telefonu şarj ettiğimiz kablo ile şarj edilebilmesine olanak sağlaması bekleniyor. Bakalım iWatch öncesi Samsun Haziran Temmuz döneminde ürün güncellemesine gidecek mi?

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!