Samsung Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Tarihleri Yayınlandı!

media 12470

Akıllı telefon pazarının en önemli oyuncularından olan Samsung, Android 6.0 Marshmallow güncelleme tarihlerini paylaştı.

teknik destek

Güncelleme konusunda diğer firmalara göre biraz geride kalan Samsung, kısa süre önce Android 6.0 güncellemesini alacak cihaz listelerini yayınlamıştı. Bu konudaki “Samsung Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Listesi Yayınladı” başlıklı yazımız ilginizi çekebilir.

O tarihten bu güne güncelleme konusunda herhangi bir bilgi alınamayan Samsung, yayınladığı Marshmallow güncelleme takviminde, Galaxy Note 5, Galaxy S6 edge+, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy Note Edge, Galaxy Note 4 modeli için Android 6.0 güncelleme tarihleri açıklanırken, Galaxy S5 ve Galaxy Alpha modelleri için güncelleme tarihinin onay aşamasında olduğu görüldü.

samsung-marshmallow-guncelleme

Paylaşılan listede ayrıca, Galaxy A8, Galaxy A7, Galaxy A5, Galaxy A3, Galaxy E7 ve Galaxy E5 modelleri için Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin ikinci aşamada gönderilmeye başlanacağı görülüyor.

Özellikle LG ve Sony gibi güncellemeleri neredeyse Nexus cihazlarla aynı tarihte yayınlayan rakipleri varken, Samsung’un güncelleme konusunda bu kadar gevşek davranması kullanıcılar tarafından olumlu karşılanmayacağa benziyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın