Samsung Fascinate Verizon Captivate tuş desen kilidi nasıl açılır

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Fascinate Verizon Captivate tuş desen kilidi nasıl açılır? Samsung Fascinate Verizon Captivate hard reset nasıl yapılır? M

teknik destek

Desen kilidi hard reset ile açma.
Samsung Desen tuş kilidini açmak kaldırmak?  

Hard reset atmadan önce uyarılar: Hard reset ile cep telefon içerisinde bulunan her şey silinecek. Şarj durumu genelde önerilir. Ama %5 deykende hard reset adımları yapılmıştır.

Telefon kapalıyken Ses Kısma ve Cihaz Açma Kapama tuşlarına basılı tutunuz. Bazen Ses kısma tuşu ve Güç tuşu ile hard reset atılabiliyor. Tuşları 10-15 sn kadar basılı tutunuz ve yazılar geldiğinde bırakınız. Wipe data / factory reset seçeneğine Ses Kısma tuşu ile gelip Güç tuşuna basıp çekiniz. YES seçeneğine de aynısını yapınız. Son adım Reboot System Now üzerindeyken Güç tuşuna basıp çekiniz. Cihazın açılmasını bekleyiniz.

Sorun çıkarsa cihazı yeniden başlatıp yeniden aynı işlemleri yapınız.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!