Samsung Galaxy S6 Edge ve Apple iPhone 6 Düşme Testi

Samsung Galaxy S6 Edge ve Apple iPhone 6 Düşme Testi
müşteri hizmetleri

Bu yılın en güçlü akıllı telefonlarından ve bu sebeple de en popüler olan Samsung'un yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'nin tanıtılmasının ardından herkesin merakla beklediği dayanıklılık, düşme gibi testler ardı ardına yayınlanmaya başlıyor. Geçtiğimiz günlerde Galaxy S6 Edge ve HTC One M9'un düşme testini ve hatta S6 Edge ile ceviz kırma videosunu izledikten sonra, şimdi de Galaxy S6 Edge ve Apple iPhone 6'nın düşme testi yayınlandı. Her iki cihazın da aynı şekilde yere atıldığı testte, iPhone 6'nın ve Galaxy S6 Edge'nin çerçeve kısmından yere atılması sonrasında, sadece ufak çiziklerle oluşuyor ve her iki cihaza da bir şey olmuyor. Sonra yapılan testte ise her iki cihaz da ekranı üzerine yere düşürülüyor. Sonucu aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz. DpsyGweP5so" width="1000" height="505" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Hüseyin
Hüseyin - 6 yıl Önce

Benzer sonuçları bu ve bunun gibi kaç testte izledik. Bu neyin şüphesi anlayamadım. Bir telefonun bir çok branşta zirveye oynadığını (tasarım, sağlamlık, performans, kamera vs. ) hatırlamıyorum.

mehmet
mehmet - 6 yıl Önce

İphone 6 üç tane peşpeşe kırılır s6 edgy yine birşey olmaz .video da iphoneye biraz yumuşak davranılıyor elden bırakma anlarına dikkat ediniz

Erkan
Erkan - 6 yıl Önce

Ceviz kırdılar , hunharca yerlere fırlattılar , pres makinalarında sıkıştırdılar. Bu sene firmaların övünecek özelliği kalmadı heralde en dayanıklı benim telefonum yarışına girdiler. Geçen sene en hızlı fotoğrafı ben çekerim , düşük ışıkta ben daha iyi fotoğraf çekerim , lazer odaklama gibi fotoğraf yarışı vardı . Bu senede dayanıklılık testleri. Bakalım gelecek sene ne bulacaklar?

BM-Hay
BM-Hay - 6 yıl Önce

Henüz raflarda görülmeyen bir telefon hakkında bukadar çok başlık yayınlamak normalmi, bu çığırtkan lık neden, acaba yüksek reklam ücretlerimi bilinmez ama satışı başladığında hep birlikte göreceğiz. Nihayetinde yönlendirenler de önce kendi çıkarlarının Hesabını yapar unutmayalım. Her şeyin abartısı temkinli Olmayı gerektirir.

volkan
volkan - 6 yıl Önce

Peki bekliyoruz ailece...

ERDEM
ERDEM - 6 yıl Önce

samsung bu sefer gercektende ıyı ıs cıkarmıs helal olsun gerek tasarım gerek ıslemcı gerek arayuz olarak samsung çağ atladı bence bn lg kullanıyorum ama bu edgeyede hayran kaldım gercekten iphone den daha havalı olmuş bu telefon..

volkan
volkan - 6 yıl Önce

Asagida video yok, sonucu yazili olara yapar misiniz...Youtube kapandi....

Ahmet Tanriverdi
Ahmet Tanriverdi - 6 yıl Önce

S6 gerçekten çok saglam olmus gibi gorunuyor.


Teknoloji haberleri