Samsung Galaxy S6’da Sennheiser Kullaklık Kullanılacak!

Samsung müzik tutkunları için her zaman güzel bir seçenek olmuştur. Bu uzun süredir müzik sever kullanıcılarına daha iyi kalitede ses sunabilmek için telefonlarında kulaklık olarak Wolfson’u kullanmasıyla belli oluyor. Görünüşe göre Samsung bu alışkanlığı değiştirip, Wolfson yerine başka bir marka kullanmaya hazırlanıyor.

Andronova

Bu değişikliğin kötü yönde olduğunu düşünüyorsanız, bir daha düşünmeniz gerekir. Samsung Galaxy S6’da Sennheiser kulaklıkları kullanacağına yönelik söylentiler öne çıkıyor.

Henüz netleştirilemeyen bu bilginin yanı sıra, Sennheiser marka kulaklıkların bundan sonraki tüm Samsung modellerinde mi kullanılacağı da kesin değil.

Bir diğer bilgi de Samsung’un çift kavisli (iki tarafı da) Galaxy S6 Edge modelini sınırlı sayıda üreteceği yönünde. Akıllara şu sorular geliyor, Samsung Sennheiser kulaklıkları sınırlı sayıdaki bu modelinde mi kullanacak veya Galaxy S6’da da kullanacak mı?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.