Samsung Galaxy S6'ya İlk OTA Güncellemesi Android 5.0.2 Geldi!

Samsung Galaxy S6'ya İlk OTA Güncellemesi Android 5.0.2 Geldi!
müşteri hizmetleri

Bu yılın en çok konuşulan akıllı telefonu Samsung'un yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'nin satışına ülkemizde de başlanmasının ardından, telefonlarını ellerine yeni alan kullanıcılar kısa süre önce ilk güncellemelerini aldılar. Samsung Galaxy S6 için yayınlanan 250,53MB'lık Android 5.0.2 sürümüne ait OTA güncellemesi bir çok ülke için başlasa da, henüz bu ülkeler arasında Türkiye yok. Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için yayınlanan bu güncellemeyle birlikte gelen özelliklerden bazıları şöyle: - Ekran dokunmatik tepkimesi geliştirildi - Resim Düzenleyiciye yeni özellikler eklendi - Aksesuarlarla uyumluluk geliştirildi - Email, Müzik, S-Planlayıcı ve diğer uygulamalar için arayüzde iyileştirmeler yapıldı. galaxy-s6-gunceleme Galaxy S6 (SM-G920F) ve S6 Edge (SM-G925F) modellerine ait bir çok ülke için yayınlanan firmware dosyalarını aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilir ve beklemek istemiyorsanız herhangi birini ODIN aracılığı ile yükleyebilirsiniz. Galaxy S6: Android 5.0.2 firmware G920FXXU1AOCV Galaxy S6 Edge: Android 5.0.2 firmware G925FXXU1AOCV

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
serkan
serkan - 6 yıl Önce

Samsung galaxy not 4 cihazıma 1gb üzerinde bir yazılım güncellemesi geldi haberiniz varmı andronova yetkili leri
Bu beklediğimiz güncel lememi acaba

ercan
ercan - 6 yıl Önce

s4 gelecek güncellemede ram sızıntı sorunu var. arkadaş rusya romu yükledi ve ram 1,6 civarı hep. 5.1 ile düzelttiler ama o da s4 e ne zaman gelir bilinmez. Neden 5.0.1 i s4 e vermeyi bırakıp direk 5.1 içim çalışmıyorlarki. saçma.

aykut
aykut - 6 yıl Önce

Telefonuma baska bir ulkenin 5.0.1 romunu indirmek istiyorum illa telefonumu rootlamam mi gerekiyor ? Yoksa odinden direk yukleyebiliyirmuyum?

Mustafa Avcı
Mustafa Avcı - 6 yıl Önce

Bir düzeltme yapayım güncelleme konusunda 10 Nisan günü S6 Edge sahibi oldum ve o gün bu güncellemeyi cihaz OTA üzerinden aldı. Yani bu güncelleme Türkiye'ye de geldi.

Fatih
Fatih - 6 yıl Önce

Kardeşim samsung bu fazla söze gerek yok, sadece üretir, 7-8 ay sonra S7 ve türevlerinden bahsedilecek S6 sahipleri alamadıkları güncellemelerden ve buna rağmen yine satışlar da samsung başı çekecek

Mehmet Şensoy
Mehmet Şensoy - 6 yıl Önce

Ezik Samsung Hala S4'e 5.0 verceklerdi :D:D