Samsung Gear S3 özellikleri!

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung Gear S3'ü tanıttı! Gear S3 özellikleri nelerdir? Samsung Gear S3 İFA 2016 tanıtımı, Samsung giyilebilir teknolojiler nelerdir? Samsung Gear S3 saat

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung Gear S3’ü tanıttı! Gear S3 özellikleri nelerdir? Samsung Gear S3 İFA 2016 tanıtımı, Samsung giyilebilir teknolojiler nelerdir? Samsung Gear S3 saat özellikleri nelerdir?

Samsung’un son giyilebilir teknolojisi Gear S3’ü İFA 2016’da resmen tanıttı. Berlin’de düzenlenen İFA 2016’da Samsung’un tanıtımını yaptığı akıllı saat Gear S3 ile ilgili tüm detaylar haberimizde. 
 

Samsung Gear S3 özellikleri

Samsung Gear S3‘ün en önemli özelliklerinden biri GPS özelliğinin olmasıdır. Bir diğer özellik ise saatte hoparlör ve mikrofonun olmasıdır. Gear S3’te yer alan hoparlör ve mikrofon ile aramaları cevaplayabilir yada yeni aramalar yapabilirsiniz. 

380 mAh‘lik bataryası ile ekstra 1 gün pil ömrü sunan cihazın kullanımına oranla bu süre değişiklik gösterebiliyor. Samsung Pay ile temassız ödeme sistemi sunan cihazın birçok kullanıcı tarafından tercih edilmesi bekleniyor. 

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

gear S3 classic özellikleri

1 Ghz Dual Core Exynos 7270 işlemcisi ve 4 GB‘lık saklama alanı ile performansından da söz ettirecek gibi görünüyor. 1.3 inç‘lik ekranı ve özel sensörleri ile nabız ölçme, barometre gibi özellikleri de içerisinde barındırıyor. 360X360 çözünürlük sunan saatin bir diğer detayı ise 768 MB Ram kullanılmıştır. 

Gear S3’te yer alan diğer bir özellik ise IP68 sertifikası ilde daha dayanıklıklı bir cihaz oluşturulduğu kanıtlanmıştır. Sıcağa, soğuğa, suya ve toza karşı da dayanıklılık testi yapılmıştır. 

62 Gram’lık ağırlığı ve 46 mm çağındaki tasarımı ile Apple Watch’a göre biraz daha büyük görünümüyle dikkat çekiyor. Wi-Fi ve LTE bağlantıları ile Sportify üzerinden müzik dinlenebiliyor. 

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

samsung Gear S3 akıllı saat özellikleri

2 farklı versiyon ile piyasaya sürülecek olan saatin Classic ve Frontier modelleri bulunuyor. Ekim ayı itibariyle satışa sunulması beklenen Gear S3’ün fiyatı ise yaklaşık olarak 300 dolar üzerinden satışa çıkması bekleniyor.


Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 05:52

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir