Samsung Olmayan Telefonlar İçin TouchWiz Arayüzü Mümkün!

Akıllı telefonları birbirlerinden ayıran ve satılmalarında dahi etkili olan etkenlerden biri olan arayüzlerin, her üreticinin kendine ait farklı yaklaşımlarla kullanıcılara sunulduğunu görüyoruz.

teknik destek

iOS’un kendine has bir arayüzü, Android’te HTC’nin Sense arayüzü ve Samsung’un TouchWiz arayüzü bunlardan en popüler birkaçı. Günümüzde en çok satılan cihazların Samsung olduğunu düşünürsek ve bunların TouchWiz arayüzünü kullandığını, Samsung kullanmayan bir çok kişinin de TouchWiz’i denemek isteyebileceğini söylemek mümkün.

Elbette size cihazınızı Root yapmanızı ve sistemdeki arayüz dosyalarını değiştirmenizi söylemeyeceğiz. Bunun yerine çok daha kolay olan ve TouchWiz arayüzünü denemenize olanak sağlayan S Launcher uygulamasını tavsiye ediyoruz.

s-launcher-1

Android işletim sistemi kullanan tüm cihazların kullanabileceği S Launcher uygulamasını kurduktan sonra, TouchWiz arayüzü otomatik olarak cihazınıza uygulanacak. S Launcher bir çok kişiselleştirilebilir ayarıyla gelmesinin yanında, rehber, ayarlar menüsü gibi bazı alanların görünümünü değiştirmiyor.

s-launcher-2

S Launcher’ı  ücretsiz olarak indirebilirsiniz ve eğer bazı özelliklerine sahip olmak isterseniz 3.99$ ödemeniz gerektiğini de hatırlatalım.

s-launcher-4 s-launcher-3

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir