Sony Xperia Neo V – Xperia Ray için Android 4.0.3 Güncellemesi ve Kurulum Detayları! (Video)

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

13 Nisan’da resmen Android‘in son versiyonu Ice Cream Sandwich güncellemesine kavuşan Sony akıllı telefonlarından Xperia Arc / Xperia Arc S modelleri için yükleme rehberini geçtiğimiz gün yayınlamıştık. Bugün ise, Xperia Neo V ile Xperia Ray için aynı olan kurulum adımlarını orjinal yazılım dosyalarıyla forumumuzda paylaştık.

Andronova

Android 4.0.3 versiyonu, şimdilik sadece İskandinav ülkeleri için dağıtılıyor. Fakat bu durum diğer ülkelerdeki kullanıcıların güncellemeden mahrum kalacağı anlamına gelmiyor. İnternette paylaşılan resmi dosyalar tüm cihazı son sürüme yükseltebiliyor.

Yükleme işleminde Flashtool adlı programı kullanmalı, gerekli sürücüler için PC Companion ve SEUS yazılımlarını bilgisayarınıza kurmalısınız. Daha fazla detay için aşağıdan telefonunuzun bağlantısını ziyaret ediniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın