Sony, Xperia Z için Yeni Bir Güncelleme Dağıtımı Başlattı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sony, Xperia Z için Yeni Bir Güncelleme Dağıtımı Başlattı

teknik destek

Sony mayıs ayında Android 4.4.2 sürümüne güncellediği Xperia Z için yeni bir güncelleme dağıtımına başladı. Avusturya’da Xperia Z için yayınlanan 10.5.A.0.233 yapı numarasına sahip güncelleme telefonun Android sürümünde herhangi bir değişiklik sağlamıyor ancak, KitKat sonrası telefonda beliren bazı sorunları ortadan kaldırıyor.

OTA üzerinden kullanıcılarla buluşan güncelleme Xperia Z sahiplerinin rapor ettiği aşırı ısınma ve buna bağlı olarak düzensiz pil tüketimini giderdiği tahmin ediliyor. Bunun yanında bazı hataların da çözüme kavuşması ve daha kararlı bir yazılım güncelleme içeriğinde sunuluyor.

Şu an sadece Avusturya’da dağıtımda olan güncellemenin önümüzdeki günlerde tüm Xperia Z sahiplerine ulaşması bekleniyor. Ayarlar> Telefon Hakkında> Sistem güncellemeleri bölümünden güncelleme kontrolü gerçekleştirebilirsiniz.

Sony, Xperia Z için Yeni Bir Güncelleme

Xperia-Z_10.5.A.0.233-315x560

kaynak: xperiablog

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın