Sony Xperia Z4 Sertifikalandırma Kuruluşlarında Göründü!

CES 2015’te kapalı kapılar ardında gizli olarak tanıtılan Sony’nin yeni amiral gemisi Xperia Z4’e yönelik Sony MWC’de tanıtılma sürecinden önce hiç bir bilgi vermiyor. Ancak ilk olarak Japonya’nın sertifika kurumunda onay belgeleri ortaya çıkan Sony Xperia 4’ün, şimdi de ABD için FCC sertifikası ortaya çıktı.

Andronova

FCC onay kağıtlarına göre cihaz, standart olan LTE 2, 5 ve 7 bandını gestekleyecek. Sony Xperia Z4’ün iki farklı versiyonu olacak. İlk model 5.2 inç’lik 1440×2560 çözünürlükte 565ppi piksel hassasiyetli ekrana sahip olan model, ikincisi ise yine 5.2 inç’lik 1080 x 1920 çözünürlükte 424ppi piksel hassasiyetli ekrana sahip olan model.

Her iki modelin de 64-bit’lik octa-core 2GHz Snapdragon 810 işlemcisinin olması bekleniyor ve ADB’deki versiyonunda 4GB RAM, Avrupa ve Asya’daki versiyonunda ise 3GB RAM bulunacak.

Detayların gün yüzüne çıkmaya başladığı Sony Xperia Z4’ün FCC belgesinin görüntüsünü aşağıda görebilirsiniz:

Sony-Xperia-Z4-visits-the-FCC

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.