Techbrowsing.com Sitesi Açılıyor Virüsü Temizleme

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Techbrowsing. com sitesi açılıyor virüsü temizleme nasıl yapılır? İnternet sayfası açtığımda reklam açılıyor. Google Chrome / İnternet Explorer internet sayfası açtığımda techbrowsing. com ve reklam geliyor çözümü nedir? 

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Techbrowsing. com sorunu genelde Hotspot Shield yüklü cep telefonu ve bilgisayarlarda açılır. Hotspot Shield programı yüklü tüm bilgisayar ve telefonlarda bu gibi reklamları görebiliyorsunuz. Ama bazı ücretli sürümlerde reklam olmuyor. Eğer Hotspot Shield yazılımını yüklemediyseniz, virüs bulaştığı anlamına geliyor.  Android alternatif mağaza uygulamalarında virüs tehdidi haberimizi okudunuz mu?

Techbrowsing açılıyor virüsü temizleme

sitesi açılıyor virüsü temizleme

Techbrowsing. com açılış reklam virüsü nasıl temizlenir? Malwarebytes, Eset Nod online virüs temizleme uygulaması ve Google Temizleme Aracı ile bu sorunu çözebilirsiniz. Tabi bunları kullanmadan önce denetim masasında yer alan programlar ve özellikler bölümüne giderek “Browser Manager” gibi bilmediğiniz yüklü zararlı yazılımları kaldırmanız gerekiyor. İsterseniz Windows sistem geri yükleme yapabilirsiniz. Bilgisayar ve mobil cihazlar için önerdiğimiz destek hattını arayarak yardım alabilirsiniz.

sitesi açılıyor virüsü temizleme

Bilgisayara ve Android / iOS iPhone bu tarz virüsler bulaşmaması için girdiğiniz sitelere, güncel bir virüs uygulaması ve tarayıcı içinde “Avira Browser Safety” tarzı yazılım kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir