Bilgisayardan kaldırılamayan programları kaldırma

Bilgisayarda yüklü bir programı kaldıramıyorum. Daha doğrusu kaldırmama izin vermiyor. Windows 7 ve Windows 10' dan silinmeyen programları silmek için...

Bilgisayardan kaldırılamayan programları kaldırma
müşteri hizmetleri

Windows bir bilgisayardan her hangi bir programı kaldıramıyorsanız veya izin yok, izniniz yok şeklinde bir hata mesajı alıyorsanız önereceğimiz program tam size göre. Windows bakım yazılımı.

Windows bilgisayarınıza yüklediğiniz bazı programları kaldıramıyor musunuz? Kaldırmada hata mesajı mı veriyor? Veya her hangi bir uyarı vermiyor ama kaldırmıyor mu? Revo Uninstaller, program kaldırma özelliğinin gerçekten büyük bir avantajı var. Kaldırılmayan programlar standart kaldırmanın dışında birde programın kalıntılarını da temizliyor. O kadar etkili bir yazılım ki Windows kayıt defterinde yer alan program kalıntılarını da temizliyor.

Bilgisayardan kaldırılmayan programları silme

Çok az sayıda hayatımızda bu tarz sorunlarla karşılaşırız. Silmeyen programlar genelde sistem tarafından kullanılan veya PC' de arka planda çalışan durdurulmadan kaldırılmayan programlar oluyor. Eskiden sık karşılaştığımız zamanla pek karşımıza çıkmayan bu durum için öneri yazılımı kesinlikle denemenizi öneririz. Full sürüm ile işlem daha rahat olacak. 

Malum bilgisayarlarda zaman zaman yavaşlamalar oluyor. Bu yavaşlamaların az da olsa program karmaşası ve kalıntıları oluşturabiliyor. Revo Uninstaller programı ile aynı zaman da bilgisayarınıza bakımda yapmış oluyorsunuz. Windows başlangıç seçeneğini program üzerinden yönetebilir ve ağırlaştıracak yazılımları ve komutları durdurabilirsiniz.

Bilgisayardan kaldırılamayan programları kaldırma

Bilgisayardan kaldırılamayan programları silmek

Revo Uninstaller programı ile yüklediğiniz hemen hemen tüm programları kaldırabilirsiniz. Daha önce sık sık kullandığım bu programı çok fazla meşgul etmediğim bir bilgisayarda yükleyip sizin için tanıtmak istedim. Revo Uninstaller resmi sitesinden programın ücretsiz deneme sürümünü indiriyoruz ve yukarıdaki adımları uyguluyoruz. 

Revo Uninstaller programının genel özellikleri

  • Bilgisayardan kaldırılamayan programları kaldırma
  • MS Office geçmişini ve kalıntılarını temizleyebilirsiniz
  • Sık kullanılanları, internet tarayıcı geçmişi ve çöp dosyaları silebilme
  • Windows işletim sisteminde yer alan özellikleri ve bazı seçenekleri belirleme
  • Son kullanılan dosyalar, yapılan işlem geçmişi ve Windows ortam kayıt geçmişlerini silme
  • Windows başlangıç seçeneklerinde yer alan programları otomatik çalışan programları belirleme

Kaldırılmayan programı bilgisayardan kaldırmak veya silinmeyen programları bilgisayardan silmek için öneri yazımız işinizi gördü mü?

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2020, 22:48
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Yahya tatar
Yahya tatar - 10 ay Önce

Hiç zaman ayıramıyorum

Teknoloji haberleri