By Lock nedir nasıl kullanılır?

banner186

By Lock nedir nasıl kullanılır? By Lock nasıl kullanılır? By Lock uygulaması Android iPhone indir yükle dene. Yazışmaları / mesajları şifreleme uygulaması.

By Lock nedir nasıl kullanılır?
Müşteri Hizmetleri 04 Eylül 2016 Pazar 17:33

banner192

By Lock nedir? By Lock uygulaması WhatsApp' ın yakın zamanda çıkardığı uçtan uca şifreleme yöntemine benzer yazışmaların şifrelemesini sağlayan uygulamadır. Bu uygulama Türkiye' de FETÖ operasyonları ile duyuldu. 

By Lock uygulaması, paylaşımların kripto özelliği ile başkalarının erişimini engellemektedir. Tabi kul yapımı olan hiç bir sistemin kırılmama gibi bir imkansızlığı yok. 

ByLock: Güvenli mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Kriptolu özelliği ile ücretsz olarak yurtiçi ve yurtdışı görüşmeleri yapabilmeyi sağlayan anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

By Lock nedir nasıl kullanılır?

By Lock nedir nasıl kullanılır?

Uygulama desteği: Parmak izi extreme güvenliği desteği ve parmak izi çağrı şifreleme özelliğine sahip bu uygulama endüstri şifreleme tekniklerini kullanır.

By Lock uygulaması, normal kullanıcılardan çok gizli kapaklı iş yapanların tercihi oldu. By Lock uygulaması için, şifreleri çok zor kırıldığı hatta kırılması imkansız diyenlerde oldu. Yakın zamanda MİT, darbecilerin yazışmalarının bir kısmının çözüldüğünü açıklamıştı.

ByLock uygulaması, Android ve iOS (iPhone) işletim sistemleri ile uyumludur. Resmi uygulama mağazalarından indirilebilir.


By Lock nedir By Lock nasıl kullanılır?


By Lock nedir By Lock nasıl kullanılır?

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
cemal - 10 ay önce
Nasıl kullanabilirim yasal mı
Misafir Avatar
By Lock yasak mı - 10 ay önce @cemal
Google Play Store ve App Store' de yer almayan bir uygulama yasal görülmüyor!
Avatar
sükrü sakar - 7 ay önce
iyiymiş ben indirecem
Avatar
Sfa - 4 ay önce
Nokia lumia da kullanılabilir mi bu program. Oraya nereden indirilebilir. Benim için önemli bir bilgi. Bir kişinin özgürlüğü meselesi
Misafir Avatar
Lumia resmi mağazasında bulunmuyordu - 4 ay önce @Sfa
Bu uygulama eskiden Android ve iOS / iPhone uygulama mağazasında vardı ama Lumia' da yoktu. Zaten uygulama geliştirme yönünden çok tercih edilmeyen zayıf bir işletim sistemiydi. Ama olmayan uygulamalar derleme yoluyla nadirde olsa kullanılabiliyordu. Yani bu bir geliştirici tarafından yapılma imkanı olabilir.