Google Plus + nasıl kapatılır ? Tamamen silme

banner186

Google Plus hesabı nasıl kapatılır ? Google + hesabı nasıl silinir ? iPhone Google + hesabı nasıl kaldırılır ? Android Google Plus Hesabı nasıl silinir ?

Google Plus + nasıl kapatılır ? Tamamen silme
Savaş Taşcıoğlu 07 Ekim 2016 Cuma 16:46

banner192

Google Plus hesabı sil, Google + nasıl silinir? Google +1'ler nasıl kaldırılır? iPhone Google + nasıl silini? Android Google Plus nasıl silinir?
 

Google Plus + nasıl kapatılır ? Tamamen silme


Google +, bilindiği gibi Google'ın geliştirmiş olduğu sosyal bir ağ olarak tanımlanır. Daha öncede Facebook gibi bir sosyal ağ yapısına ulaşmak için bir çok çaba göstersen Google, Google Plus ile hedeflerine neredeyse ulaşmış gibi görünüyor. Google Plus, Google'ın diğer bütün özelliklerini de içinde barındırarak daha yüksek kullanıcılara ulaşmayı başarmıştır.
 
Google Plus hesabınızı kapatmanız için Google hesabınıza giriş yaparak. Ayarlar sekmesine tıkladığınızda sayfanın en altında bulunan buradaki Google + hesabınızı silin linkine tıkladığınızda sizden şifrenizi isteyecektir. Şifrenizi yazdıktan sonra yeni açılan sayfa üzerinden Google + hesabımı silmek istiyorum seçeneğini onaylayarak daha sonra sil dediğinizde bütün Google + verileriniz silinecektir. Google'ın diğer yan ürünleri kalkmayacaktır. Her hangi bir sorunda önerdiğimiz destek hattından yardım talep edebilirsiniz.
 

PC üzerinden Google Plus hesabı nasıl kapatılır ? 


Google hesabınıza giriş yaptıktan sonra Ayarlar sekmesini açıyoruz. Açılan yeni ekran üzerinden buradaki Google + hesabınızı silin seçeneğine tıklıyoruz. 

Google Plus + nasıl kapatılır ? Tamamen silme


Google hesabınızı silin seçeneğine tıkladıktan sonra sizden şifre isteyecektir, şifrenizi giriş yaptıktan sonra aşağıdaki ekrana ulaşacaksınız. Bu ekranda detaylı bir şekilde yazılanları okuduktan sonra gerekli seçeneğini işaretledikten sonra sil butonuna tıklayabilirsiniz. Sil dediğinide Google + hesabınız silinecektir. 


 

Mobil cihazlarda Google Plus hesabı nasıl kapatılır ?


Android kullanıcıları için;
Google Plus hesabımızı açıyoruz, Menü tuşuna basarak yeni açılan ekran üzerinden AyarlarGoogle + profilini silGerekli sekmesini işaretledikten sonra seçili hizmetleri kaldır dediğinizde hesabınız silinecektir. 

iOS kullanıcıları için ;
Google Plus hesabımızı açıyoruz, sağ üst köşedeki Menü butonuna tıklıyoruz, AyarlarGoogle hakkındaGoogle + profilini sil dedikten sonra kullanıcı adı ve şifremizi yazıyoruz oturum aç dedikten sonra > Gerekli sekmesini işaretliyoruz> Seçili hizmetleri kaldır seçeneğine tıklıyoruz. 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Yusuf YILDIRIM - 4 ay önce
Google Plus ile ilgili sayfanızda backlink çalışması yapmak istiyoruz. Detaylar için lütfen iletişime geçin. İletişim için - marketing@ sadeceon. com