Huawei P30 kılıfları tasarımı ortaya çıkardı

Huawei P30 kılıfları yayınlandı. Kılıflara bakıldığında tasarımı biraz belli oldu gibi duruyor. Birde önemli ayrıntı paylaşımda ortaya çıktı. Huawei P30 tanıtım tarihi belli mi oldu?

Huawei P30 kılıfları tasarımı ortaya çıkardı
müşteri hizmetleri

Uzun süreliğine bazı modeller hakkında sürekli sızıntılar ortaya çıkıyor. Bunlardan biride Huawei P30 modeli. Daha öncede ara ara haberini yaptığımız modelin bu seferde kılıflarla gündeme geldi.

Huawei P30 tasarımını görsellerdeki kılıflarla tahmin edilebilir duruma geldi. Huawei P30' un paylaşılan kılıflarında dikkat çeken bir ayrıntı acaba Huawei P30 tanıtım tarihi bu şekilde belli mi oldu denmeye başlandı. Kılıfların yayınlandığında Mart 28' i işaret ediyordu.

2019 MVC' de tanıtılacağı beklenen yeni Huawei modelinin tanıtım tarihi için bir iddiaya göre Mart sonu olarak bekleniyor. Daha önce bu modelin özelliklerine yer vermiştik. Bu şekilde bir tarih ve tasarım görüntüsü ilk bu kadar net olarak görünüyor.

Huawei P30 kılıfları tasarımı ortaya çıkardı

Huawei P30 tasarımı kılıflarla ortaya çıktı

Kılıflar Spigen' dan geliyor. 5 Farklı kılıfın yayınlandığı görüntülere göre P30 Pro' da 4 kamera dikey olarak ve LED' ler çift olarak görünüyor. P30' da ise 3 dikey kameranın bulunduğu ve Flaş' ın kamera altında olacağı söyleniyor.

Huawei P30 ön kamera bilgilerine göre çentik yağmur damlası olarak beklenmekte. Çerçeve yapısıda ince tasarıma sahip olacakmış

Gecen yılın sonunda bir sızıntıda Oppo' ya benzeyen tasarıma sahip gibi duran görseller yayınlanmıştı. Bu kılıflar tasarımı biraz daha netleştirmekte.

Huawei P30 kılıflarıHuawei P30 tasarımıHuawei P30 görünümü