İnternet neden yavaş Türk Telekom Turkcell Vodafone

İnternet neden yavaşladı. 3G ve 4.5G internet bağlantı sorunu yaşıyorum. Cep telefonumdan Turkcell internet bağlantısında yavaşlama var. Vodafone internet çok yavaş.

İnternet neden yavaş Türk Telekom Turkcell Vodafone
müşteri hizmetleri

Türk Telekom internet yavaşlığı sorunu. Avea 3G / 4.5G internet bağlantısı yok ya da yavaş. İnternet neden yavaş Türk Telekom Turkcell Vodafone...

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlarda meydana gelen patlama sonucu, Devlet tarafından Facebook ve Twitter sosyal paylaşım sitelerine geçici olarak engelleme yapıldı. Bu nedenden dolayı internette yavaşlama görülmektedir. Yani devlet vanayı kıstı. İnternet yavaşlığı özellikle mobil cihazlarda görülmektedir.

İnternet bağlantım yok: İnternet yavaşlığı sorunu geçici olarak bulunmakta. Şuan için bu sorunun ne zamana kadar devam edeceği konusunda her hangi bir resmi açıklama bulunmuyor. Ama 1-2 gün bu şekilde olabilir. Tabi sadece Facebook ve Twitter' da sorun bulunmuyor. Diğer sosyal paylaşım sitelerinde ve YouTube' de yavaşlık söz konusu. Ama dolaşımda şuan için diğer siteleri çok fazla etkilemiyor. Teknoloji sorunları ile ilgili önerdiğimiz destek hattından yardım alabilirsiniz.

İnternet neden yavaş Türk Telekom Turkcell Vodafone

İnternet neden yavaş

İnternet neden yavaş Türk Telekom Turkcell Vodafone Devlet, İnternet Servis Sağlayıcılarına verdiği talimatla belli bir süre internet erişiminde yavaşlama yapılıyor. Yapılan bir araştırmaya göre internet'in toplam trafiğinin % 40' ı video içeriklerinin oluşturulduğuna geçtiğimiz yıl açıklandı.

Bu yasaklama nasıl aşılıyor? Bazı VPN servisleri ile bu sorunun hemen hemen aşıldığı aktarılmakta. Hızlı bir internet bağlantısı için VPN' de UDP portunun değiştirmesi ve rastgele IP adreslerinin denenmesi de gerekiyor. Tabi şunu unutmayalım yanlış bir VPN güvenlik açığına neden olabilir! VPN güvenli mi kullanılmalı mı haberimizden detaylara ulaşabilirsiniz.

Facebook açılmıyor yasaklandı mı? Facebook neden yavaş ve Twitter açılmıyor yasaklandı mı haberlerimize göz atmak ister misiniz?

müşteri hizmetleri