Xiaomi fiyatı yükselecek

Xiaomi fiyat artırımına gidecek. Uygun cep telefon fiyatlarına sahip Xiaomi şirketi cihaz satışlarına zam yapmaya hazırlanıyor. Yönetimden gelen açıklama biraz zam olacak.

Xiaomi fiyatı yükselecek
müşteri hizmetleri

Ünlü Xiaomi mobil cihaz markası ilk çıktığı dönemlerde, kullanıcılara fiyat ve performans ürünleri sunmaya çalışmıştı. Günümüzde halen bu ürünleri kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Büyük ve seçkin markaların amiral gemilerine anti etki yaratan performansı ve ulaşılabilir ekonomik fiyatları ile Xiaomi markasını tercih edenleri bu konuda mutlu etmeyi başarmıştı. Ancak alınan duyumlarda Xiaomi fiyat artırımına gidecek konusu tartışmaya neden oldu.

Xiaomi CEO'su açıklama yaptı

Xiaomi firması CEO’su yaşanan bazı olumsuzluklar nedeniyle, ucuz telefon satmayacaklarını belirten açıklamalar yaptı. Xiaomi CEO’su daha premium ve daha farklı görünmek için fiyat artırımına gitmeye karar verdiğini belirtti. Yan bir seri olan Mi serisinin gelecek yıllarda daha yüksek olacağına değinen, ünlü Xiaomi CEO’su ne kadar bir fiyat artırımı yapılacağı hakkında hiç bir detay vermedi.

Xiaomi fiyatı yükselecek

Popüler marklardan biri Xiaomi

Xiaomi’nın bu kadar popüler ve ünlü olmasındaki asıl faktör, üstün seviyede performans sunması ve fiyat olarak ekonomik olmasıdır. Şu anda Apple, Samsung ve Huawei’nin piyasaya sürmüş olduğu amiral gemileri ile yarışacak seviyede nitelikli ve performanslı ürünleri olan Xiaomi’a, Android kullanıcıları açısından, daha kolay ve daha aktif olarak görülüyor.

Düşük fiyatlı ve android özellikli telefonlar, bir alt kalitede olması nedeniyle, bundan sonra yüksek kalitede bir telefon üretecek olan Xiaomi markası gelecek yıllarda modellerin daha kaliteli üretilmesine dikkat ederek çalışmalarını sürdürecek.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 21:49
müşteri hizmetleri