Instagram müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası!

Instagram müşteri hizmetleri için görüşeceğiniz Türkiye telefon numarası, 444 çağrı merkezi ya da iletişim şikayet hattı yok. Sorunuz varsa bildirim için form / e-posta adresi var.

Instagram müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası!
müşteri hizmetleri

Instagram' ın Türkiye'de hizmet verdiği bir kuruluş, çağrı merkezinin olduğu yer ve şikayet için bir destek hattı bulunmamaktadır. 0850, 118 veya 444 Instagram iletişim ve hesap şikayetleri için telefon numarasına ulaşabileceğiniz sadece özel danışmanlık veren yerlerden oluşmakta.

Instagram ile çok sayıda kişi sıkıntı yaşamakta. Instagram müşteri hizmetleri diye arayanların çoğu sorununu anlatacağı veya ileteceği bir muhatap bulamadığından aramakta. Unutulan şifreyi sıfırlamak için alternatiflerin az olmasını mı ararsınız, telefon numarası kayıtlı ama kod ulaşmamasını mı sorarsınız, e-postaya sıfırlama gönderiliyor ama mail ulaşmıyor mu diyorsunuz veya işlem sırasında abuk subuk hatalarla mı karşılaşılıyor yani yok yok.

Bu tarz sorunlarla ilgili en çok maduriyetin çıktığı yerlerden biri instagram. Ya yardım diye bir sayfa koymuşlar ama kendilerine hayırları yok. Sorunu ulaştırabileceğiniz ya bir kanal yok ya da cevap veren.

Instagram müşteri hizmetleri olmadığından ve yardım konularında yetersiz olmasından dolayı çoğu kullanıcının bu durumdan müzdarip. Hele güvenlikte bir yere ulaşabilecek pek fazla seçenek vermiyorlar.

Türkiye dahil çoğu ülkede teknik sorunlar için ilk aranan yerler bloglar ve forumlar olmuştur. Araştıran kişinin teknik bilgisi ve becerisiyle çözümün olup olmayacağı durumuna göre yardım almak servislerin kapısı çalınmakta. Tabi mesai saatini geçmese. Örnek akşam saatleri veya gece saatlerinde oluşan bir sorun için arayabileceğiniz kaç yer olabilir.

Instagram müşteri hizmetleri telefon numarası yok ama

Instagram hesabım çalındı başvurusu, Instagram erişemiyorum ve e-postam kullanılıyor şikayetleri için genel adresler yer verdiğimiz yazımızda farklı bir iletişim yöntemi bulunmuyor.

  • Instagram iletişim formu: help.instagram.com/contact/151081798582137
  • Instagram çocuk hesap şikayeti: help.instagram.com/contact/723586364339719
  • Ölüm sonrası hesap işlemleri: help.instagram.com/contact/452224988254813
  • Instagram taciz ve şiddeti şikayet etme: help.instagram.com/contact/584460464982589
  • Instagram sahte hesap şikayeti: help.instagram.com/contact/636276399721841
  • Instagram hesabını kapatmak için Instagram hesap silme yazımızı inceleyebilirsiniz.
  • Birde başka bir hesaptan profile girip ayarlar kısmından sorun bildirimini yaparak iletişime geçilebilir.

Türkiye' nin özellikle bu alanda büyük eksikleri var. Yeni yeni Teknolojik alanlardaki gelişmeler bizleri memnun etmekte. Ama internet güvenliği ve sorunlarındaki çözümlerde hala yetersiz. Bizlerde kendi alanlarımızda daha iyi hizmet vermek için sürekli araştırmalar yapmaktayız. Bu alanları daha çok soru soran kullanıcılarımız belirlemekte. Yukarıdaki verdiğimiz numaramızı arayıp sizinle ilgili teknik hatalar için inceleme talep edebilirsiniz.

Instagram iletişim

Instagram iletişim numarası arayışına girenlerin dikkatine! Instagram' ın Türkiye için müşteri hizmetlerine ve destek hattına ulaşabileceğiniz bir numara yok. Ama isterseniz bu alanda hizmet veren kurumsal bir destek hattı arayabilirsiniz. İsterseniz de Instagram resmi sitesinde yer alan yardım bölümünden sorununuzu arayarak çözüm adımlarını inceleyebilirsiniz.

Instagram' ın Türkiye' de yer almış bir hizmet ağı yer almıyor. Bu alanlarda önemli yeri olan bir teknoloji blogları bulunmakta. Çoğu teknoloji sorunlarınıza çözüm olabilmek için elinden geleni yapmakta.

Instagram şikayetle hesap kapatma haberimize bakmayı düşünür müsünüz?

Instagram müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası!

Instagram müşteri hizmetleri - Instagram destek hattı instagram iletişim

Instagram Türkiye sorunu

Instagram' un son yıllarda hızlı yükselişi ile doğal olarak oluşan Instagram sorun ve şikayetlerde de büyük bir artış oluşmuştur. Bu nedenler Instagram bu sorunlar ve şikayetlere genelde yetişememektedir. 

Instagram numarası, Türkiye Instagram kullanıcıları da geri dönüş yapılmamasından dolayı internetten destek almaya veya özel hizmet veren destek hatlarını tercih etmişlerdir. Hesap sorunları ile ilgili çoğu kullanıcı Instagram müşteri hizmetleri telefon numarasını, Instagram çağrı merkezi ve Instagram destek hattı numaralarını araştırmışlardır.

Instagram telefon numarası: Instagram ve Teknoloji sorunlarının çözümü için tüm hatlardan ve operatörlerden önerdiğimiz numarayı arayıp haftanın 7 günde istediğiniz saatte yardım alabilirsiniz.

Instagram, 2010' da M.Krieger ile K. Systrom tarafından kuruldu. İlk iOS' da kullanılan cihazlar için geliştirildi. Kısa sürede yükselişe geçerek popüler uygulamalar arasında girerek Android platformuna da dahil edildi.

Instagram, gerçek anlamda liderler arasında girmesi Facebook' un satın almasıyla gerçekleşmiş oldu. Yeni yerine 2012' de dahil oldu. Yaklaşık sanırım 1 milyar dolara verilerek bünyelerine alan Facebook ilk yıllarda pek bu alımdan mutlu değildi. Sonralardan çıkarılan özelliklerle kullanıcıları etkiledi. Şahlanışı 2-3 yıl oldu diyebiliriz. 

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 22:57
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kullanici
Kullanici - 1 hafta Önce

İnstagram giris yapmaq istiyorum ama beyaz ekran geliyo giremiyorum kac kez guncelledim olmuyo

Önceki sürümleri deneyin
Önceki sürümleri deneyin @Kullanici - 7 gün Önce

Uygulamanın 2 ya da 3 önceki sürümünü telefona yükleyin. Bu aralar sürüm kaynaklı bazı telefonlarda sorun çıkmakta.

nısa
nısa - 2 hafta Önce

Karşılıklı engelledik fakat hiç bir şekilde giremiyorum beyaz ekran çıkıyor 3 nokta falan yok ? yardmcı..,

Ebru Ebru
Ebru Ebru - 1 ay Önce

Instagram güncelledi ve ardına beyaz ekran çıkıyor giriş yapamıyorum uygulamadan. Chrome dan giriş yapabiliyorum. Yardımcı olur musunuz

ayşenur altın
ayşenur altın - 2 ay Önce

instagram hesabim dondurulmustu açamıyorum kodu giriyorum geçersiz parametre diyor

Hasan İdi
Hasan İdi @ayşenur altın - 2 ay Önce

aynen benimde öyle çözüm yok gibi

Bekleyin
Bekleyin @ayşenur altın - 2 ay Önce

Sanırım instagram' da sorun var.

Kadir kaya
Kadir kaya - 3 ay Önce

Benim ilk instagramım 7 yı önce kurdum ve o zamanki telefon numaram ve hotmailimi unuttum cıkış yaptım yanlışlıkla ama inatagram şifremide unuttugum icin hicbir şekilde geri giremiyorum hotmailimide yeniden giriş yapamadım ne yapmam gerekiyor?

Tek yapabileceğiniz
Tek yapabileceğiniz @Kadir kaya - 3 ay Önce

Hotmail iletişim adreslerini deneyin. Instagram için çalınma ve diğer formları deneyin. Eğer dönüş olursa doğrulama sorularından geçmeniz gerekecek.

CanseL cumbur
CanseL cumbur - 3 ay Önce

LÜTFEN BANA YARDIM EDİN DONDURULAN HESABIM AKTİF HALE GELDİ AMA ŞİFRESINI BILMEDIĞIM İÇİN GIREMIYORUM E POSTASI DEĞIŞMİŞ SANIRIM HESABIMI KURTARMAMA YARDIM EDİN 4 YILLIK HESABIMDI;(

Nesibe çiçek
Nesibe çiçek - 3 ay Önce

Dondurmuş olduğum hesabımı 3 ay sonra açmak için uygulamadan giriş yaptm ama kullanıcı adıma rakam eklenmiş ve boş yeni bi hesap karşıma çıktı bende yeni hesap açmışm demek ki diye hesabı sildim fakat uygulamadan giriş yapınca öyle sorunlar oluyormş topluluk kurallarını ihlal ettğinz için kapandı diyor şimdi hesabmı geri almak için sitedeki adımlarınızı takip ettim facebooktan bu e posta takip edilemez üzgünüz maili geliyor kod 2 kez geldi ve ben o istenen jpg fotoğrafı gönderdim ama hala dönüş yok ne yapacağım arkadaşlar gerçekten sildiğinz hesapları geri alabildyseniz nolur bana da on6mart yazın lütfennn

Bir öneri
Bir öneri @Nesibe çiçek - 3 ay Önce

Kapatılan instagram açma yazımızdaki url denendi mi?

Yusuf
Yusuf - 3 ay Önce

Hesabımı yanlışlıkla kaldırdım geri al bilme şansım vsrmi

Hesabı açma yazısı var
Hesabı açma yazısı var @Yusuf - 3 ay Önce

Bununla ilgili içeriğimize bakınız.

Hakan Tandoğan
Hakan Tandoğan - 4 ay Önce

Hayırlı günler dilerim Bir ayı geçti 3701instagram numaralı hesabımdan Paylaşım yapamıyorum daha öncede yazdım Müşteri temsilcinizle görüşmek istiyorum Telefon numarasını istiyorum Beni Mağdur ettiniz Sayfam adeta rezilliğin rezilliğini yaşıyor Mesajlarında yazıyor Otomatik olarak paylaşılacaktır deniliyor Ama Bir buçuk aydır hiçbir şey paylaşılmıştır Sayfamda 100tane mesajım sırada bekliyor Ben mesajlarımı paylaşamadıktan sonra Bu sayfanın ne Anlamı var 975tane arkadaşım var hiçbir şey yapamıyorum Sayenizde Beni Mağdur etmeye hakkınız varmı Allah rızası için haklımıyım değilmiyim

Öneri
Öneri @Hakan Tandoğan - 4 ay Önce

Hesapta bazı değişikliğe gidebilirsiniz... Telefon no. ekli değilse ekleme, e-posta ekleme ve uygulama ayarlarında hesap oradan doğrulama talebi bölümünden işlem yapınız.

Bektas
Bektas - 4 ay Önce

Slm ben instagrama fotoraf paylaşamiyorum neden

Eksik soru
Eksik soru @Bektas - 4 ay Önce

Sorunun bu şekilde cevabı olmaz! Birden fazla telefonda veya bilgisayarda denendi mi? Farklı internette? Alınan hata?

İrem Gül
İrem Gül - 4 ay Önce

Arkadaşlar birden 13 yaşından küçük bildirim geldi hesabıma giremiyorum biri şikeye etmiş ama 13 yaşından küçük değilim hesabıma giremiyorum napıcam hesabım kapandı ya lütfen y. olun

Yaş doğrulaması
Yaş doğrulaması @İrem Gül - 4 ay Önce

Gelen bildirimle yaşınızı doğrulamanız için kimlik veya resmi bir belge isterler.

Halil özkan
Halil özkan - 4 ay Önce

Merhabalar gerçekten çok acil yardımınıza ihtiyacım var nolur geri dönüş yapın özel hayatımla ilgili hayati değere sahip bir mesaj silinmiş bu mesajı geri alabilmek için instagram ile iletişime nasıl geçebilirim lütfen yardımcı olun.

Yapabileceğiniz pek bir şey yok
Yapabileceğiniz pek bir şey yok @Halil özkan - 4 ay Önce

Uygulama ayarlarından yardım seçeneğine girerek bildirim gönderebilirsiniz. Bunun dışında bir işlem yapamazsınız. Yasal bir durum olduğunda mahkeme kararı...

Birde arşive bakın. Uygulamanın ayarlarında güvenlik sonra veri indirmeden...

Nurullah ergün
Nurullah ergün - 4 ay Önce

İnstagram’ım şikayet etmişler ve şimdide giriş yapamıyorum şikayet etmişler diye kapanmış hiç bişey yapmadığıma rağmen nasıl geri alabilirim

İlgili konuda çözüm bağlantısı var
İlgili konuda çözüm bağlantısı var @Nurullah ergün - 4 ay Önce

Kapatılan hes...açmak için bir yazımız bulunuyor.

hayrullah ercik
hayrullah ercik - 4 ay Önce

Merhaba, ben hesabımı dondurdum 3-4 ay önce şimdi tekrar açmak istiyorum ama şifreyi unuttum ve bana kullanıcı bulunamadı hatası veriyor, ne yapabilirim ?

Tek çözüm
Tek çözüm @hayrullah ercik - 4 ay Önce

Dondurulan ve kapatılan hesabı açmayla alakalı yazımıza bakın.

Gülsüm
Gülsüm - 4 ay Önce

Merhaba benim glsm_4455 kullanıcı adıyla bir hesabım vardı çalındı 2 senedir geri alamıyorum .uygunsuz içerikler paylaşılıyo ve herkesi dolandırıyormuş. Lütfen bu hesabı kapattırabilmem için bana yardım edin

Sorunlu hesap
Sorunlu hesap @Gülsüm - 4 ay Önce

İki bölümden iletildi ama bu şekilde bir durum yoksa işlem yapılmaz.