Telegram sohbet geçmişi nasıl silinir

blank

Telegram mesajları silme seçeneğinin geldiğini duydunuz mu? Sohbet geçmişi nasıl silinir

teknik destek

Günümüzde teknoloji her geçen gün gelişiyor. Farklı mesajlaşma platformları açılıyor. Kullanıcılar içerisin de en fazla özelliği bulunan uygulamaları kullanmayı tercih ediyor. Çünkü kullanıcılar birçok hesap kullanmak yerine, bütün özellikleri içerisinde bulunduran uygulamaları tercih ediyor. Birçok sosyal ağ bulunmakta. Adını sık duyduklarımızın yanı sıra adını duymadığımız platformlarda mevcut.

Telegram sohbet geçmişi artık silinebilecek

Adı az duyulan platformlardan biride Telegram’dır. Az duyulmuş olmasına rağmen 200 milyon kullanıcıya sahip olan uygulama kullanıcı sayısını her gün arttırıyor. Telegram uygulaması daha çok anlık ücretsiz mesajlaşma platformu olarak kullanılmaktadır. Telegram uygulaması güvenliğinize son derece önem veriyor. Mesajları uçtan uca şifreliyor. Kullanıcılar uygulamadan oldukça memnun. Mesajlaşma dışında uygulamada, medya ve konumda paylaşılabiliyor. Kısa bir süre öncesine kadar uygulamada mesaj geçmişi silinemiyordu. Ancak yeni getirilen özellik ile mesajlar tamamen silinebiliyor.

Telegram sohbet geçmişi silmek için yeni bir seçenek eklendi. Kendi alanında büyümeye çalışan Telegram’ ı genelde grup özelliğiyle tanımaktayız. Borsa ve siyaset gibi alanlarda buluşulan uygulamalardan biri.

Telegram sohbet geçmişi nasıl silinir

Telegram mesajlar nasıl silinir?

İlk olarak yapmanız gereken Telegram uygulamasına giriş yapmak. Daha sonra uygulama sayfasında bulunan “Chats” bölümüne girin. Mesaj geçmişini silmek istediğiniz kişinin üzerine basılı tutun. Son olarak “Delete” yazısına dokunun. Böylece işlem tamamlanmış olacak ve sohbet geçmişiniz silinecek.


Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 14:14

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!