Televizyonda Bluetooth kulaklık kullanma

blank

Smart TV ve yazılımsal Bluetooth desteği olan televizyonlarda nasıl kullanılır? Bluetooth olmayan TV' lerde adaptör satın alarak bağlantı yapılabilir. Dahili olanların bazıları çoğu aygıtı tanımıyor.

teknik destek

Bluetooth kısa mesafe bir alanda data değişimi ve bilgi akışını sağlayan bir ara platform olarak tanımlanabilir.

Son teknoloji ile üretilmiş olan televizyonlarda bluetooth kulaklık kullanımı mümkün olurken kullanıcıların bu özelliği nasıl aktif edecekleri de bazı durumlarda sorun haline gelebilir. Televizyonda bluetooth kulaklık kullanma bazı basit adımların uygulanması ile kolay bir hale gelebilir.

Televizyonda Bluetooth kullanma

Bluetooht kullanımı: Bluetooth özelliğine sahip olan televizyonlarda bu özelliğin kullanılması için gerekli olan bazı adımların uygulanması ve gereken aşamaların adım adım takip edilmesi gerekir. Bu özellikte yer alan kulaklık kullanımı kişinin sessiz bir ortamda televizyondan gelen sesi dışarıya vermeden kendisinin duyabilmesini sağlarken birçok yönden avantajlı olan bir kullanım alanı da sağlar.

Televizyonda Bluetooth kullanım aşamaları: Televizyonda bluetooth kulaklığı aktif hale getirebilmek için öncelikle televizyonun açılması gerekir. Televizyonun ve bilgisayarın bluetooth ayarına ulaşarak her iki cihazın da bluetooth cihazları tarafından “Görünür” hale getirilmesi önemli bir durumdur. Bilgisayar kullanılarak belirli mesafede yer alan bluetooth cihazlarının aratılması gerekir. 

Bulunan cihazlar listesinden televizyonun seçilmesi ve bluetooth ile televizyon arasında bağlantı sağlanmasının ardından bağlantı onayının manuel olarak yapılması gereklidir. Onay işleminin ardından bağlantının sağlıklı bir şekilde oluşturulduğundan emin olunması için televizyonun sesi açılarak sesin dışarıya gidip gitmediği kontrol edilir. Ses dışarıya gitmiyor ise bağlantı kurulmuş ve kullanıma hazır hale gelmiştir.

Televizyonda Bluetooth kulaklık kullanma

Bluetooth kullaklık kullanma! Bazı Android televizyonlarda mağaza da bulunan ücretli ve ücretsiz uygulamalar ile örnek cep telefonu bilgisayara kablosuz bağlayabilirsiniz. Bazı uygulamalar aynı wifi ağına bağlı olma şartı getirebiliyor. Bluetooht kulaklık ayarları içinde sorun yaşarsanız yorum bırakınız. 24 Saat içerisinde cevap yazılacaktır.

Not! Philips, LG, Sony, Vestel, Arçelik, Beko, Grundig, Sunny, Samsung, Hi- Level, AXEN ve diğer marka modeller için ürün satın almadan önce müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!