Temple Run 2 Oyunu, Google Play Store’ den Ücretsiz indir

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Temple Run 2 oyunu Android ücretsiz indir. iOS platformdan sonra Android ile yayınlanan oyunun 2.sürümü Google Play Store’ de. 

Teknoloji destek

Milyonlarca indirme sayısına ulaşan Temple Run mobil oyunun ikinci sürümü Temple Run 2, daha heyecan verici hale geldi. Lanetli idolü ile kaçmaya çalışırken tehlikeli uçurumlar, sorunlu çizgiler, madenler ve ormanlar, yeni grafik, yeni ortamlar, yeni engeller, her karakter için özel güçler.

Sonsuz koşu mantığı üzerine oluşturulan oyunun ilk serisi kullanıcılar arasında oldukça popüler olmuş ve oyun 170 milyondan daha fazla indirme gerçekleştirmişti. Bu başarıyı serisinin ikinci bölümünde de sağlanacağını düşünüyoruz. Bu noktada Temple Run 2, sadece birkaç günde iOS platformunda 20 milyondan fazla indirildi.

Temple Run 2 oyunu Android ücretsiz indir

Temple Run 2 oyunu Android ücretsiz indir

media 12283

media 12286

media 12289

Temple Run 2 oyunu Android ücretsiz indir

Yeni bölümle birlikte grafik ve ses efektlerinde sağlanan gelişmeler dikkatlerden kaçmıyor. Genel anlamda koşunun büyük bölümünün yine tapınakta geçtiği görülürken, daha önceki seride karakterimizi kovalayan 3 maymun yerini, iri bir gorilin oyun içine yerleştirildiğini görüyoruz.

Dört karakter sunan oyun, Play Store’da ücretsiz ancak, oyun içinde yapacağınız güç arttırmaları ya da bonuslar ücret ödemek zorundasınız. Play Store’da kısa süre içerisinde çok sayıda indirme sağlayan oyunu buradan indirebilirsiniz.

Teknoloji destek
ETİKET: ,
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir