Tik Tok indiremiyorum Tik Tok neden yüklenmiyor

Tik Tok uygulamasını telefona indiremiyorum ya da yükleyemiyorum neden yüklenmiyor sorusunu soranlar için anlık bir sorun oluşmuş olabilir. Başka bir telefondan bakınız.

Andronova

Tik Tok, reklamla çok sık gündeme gelen uygulamalardan biri. Özellikle YouTube’ da ağırlıklı reklamları görebilirsiniz. Kullanıcı sayısı artıkca uygulama için sorulan sorular ve hatalar artmakta. Bu yazıda Tik Tık neden inmiyor veya neden yüklenmiyor sorunu için cevap arayacağız.

Bu uygulama reklamla gündeme geldiğinden pekte özellikleriyle ön planda olduğunu düşünmüyorum. En azından Türkiye için böyle olduğunu düşünmekteyim. Tik Tok uygulamasını bizde indirmeye çalıştık. Normalde her hangi bir uygulamayı 15-20 saniyede indirebiliyorken bu uygulamayı 2-3 dakikada indirebildik. O da 2-3 kez indirmeyi durdurup tekrar indirmeye çalıştık.

Tik Tok indiremiyorum çok bekliyor

Tik Tok indirme sorunu anladığımız kadarıyla internet bağlantısıyla alakalı değil. Wifi’ den bağlanarak denedik ve telefon internet ağından denedik sorun aynı. İndirirken ya başlatma seviyesinde kalıyor ve ilerlemiyor veya çok geç indiriyor. Yani uygulamanın sunucuları kaynaklı bir yoğunluk olabilir veya sunucu yetersizliği olabilir. 

 1. Tik Tok inmiyorsa başka internetten bağlantısıyla deneyin.
 2. Cihazınızı kapatıp açınız.
 3. Cihazda indirme ve çalışma için yeterli yer yoksa yer açınız.
 4. DNS atayarak tekrar indirmeye çalışınız.
 5. Farklı bir cihazda denemeye çalışınız.
 6. Belki geçici bir arıza olabilir.
 7. Telefonun tarih ayarında yanlışlık varsa sorun çıkarabilir.
 8. Sorun devam etmekteyse Tik Tok iletişim yazımıza bakınız.

Tik Tok indiremiyorum Tik Tok neden yüklenmiyor

TikTok indirme hatası için diğer önerilerimiz

 • Sorun olan telefona başka bir sosyal uygulama yüklenebiliyor mu kontrol edin
 • Çok sık deneme yapıldı ise aynı kanaldan yüklenmeyebilir
 • Apkmirror.com sitesinden veya güvenilir başka sitelerden tiktok’ u aratarak eski sürümlerden ve yeni sürümlerden bir kaçını deneyin
 • Cihazda sorun oluşturmuş olabilirsiniz. Dosya yönetici uygulamasını telefona yükleyip, telefonlardaki klasörlere o uygulama ile bakın ve instagram’ ı bularak silin
 • Son öneri ise format olacak


Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 21:15

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.