TikTok YouTube ekleme bağlantısı

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Tik Tok, YouTube ekleme işlemi için Google hesabına bağlantı yapılması gerekiyor. Onay verdikten sonra YouTube hesabı Tik Tok profiline eklenecek.

Sponsorlu reklam

Tik Tok hesabına YouTube hesabını ekleme işlemi artık mümkün. Daha öncede Instagram eklemeyle alakalı bir haber yayınlanmıştı ve şimdide profile ekleme özelliği nasıl kullanılır resimlerle göstereceğiz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu yıl ara ara sessiz şekilde çıkarılan yenilikler kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Önceki haberimizde profile video eklenmesiyle alakalı detayları paylaşmıştık ve şimdide profilinize YouTube bağlantısını ekleyebilirsiniz. 

Sponsorlu reklam

Erişim verilen hesabın bağlantısını kesmek için aynı yolu izlemeniz yeterli olacak. TikTok’ tan YouTube hesabını kaldırma işlemi en altta örnek resimlere bakarak yapabilirsiniz.

Tik Tok profile YouTube ekleme

 Eklemede hata alanların internet bağlantısını değiştirmeleri gerekiyor. Bunun dışında cihazda yer olmaması, tarihin yanlış olması ve hesapla alakalı erişim sorunları. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
  • Uygulamadaki profile dokunulacak.
  • Profili düzenleye gireceğiz.
  • En altta “Profiline YouTube’ unu ekle” yazısıyla devam ediyoruz.
  • Oturum açılması için Google hesabınızı giriniz ve erişime izin veriniz.

Tik Tok hesaba getirilen ceza nedeniyle işlem yapılamaması son günlerde görülebilen sorunlardandır. Geliştirici kurallara uymayan veya şüpheli hesaplarda bazı alanları kısıtlayabiliyor. Buna yaptırımda diyebiliriz. Şikayetlerle sonuçlanan kısıtlamalarda görülebilir.

TikTok YouTube ekleme bağlantısı

  • Burada kafalarda bir kaç soru oluşacağını düşünüyoruz. Erişim verilmesi ne kadar güvenli oluyor ve verilere erişimle nelere ulaşılabiliyor şeklinde. Kesin olmayan bilgi sadece hesabın kişiye ait olduğunun doğrulanması için kullanıldığı. Yani bir başkasının hesabını kullanarak fake hesapların oluşumunu engellemek için yapılan bir çalışma.

TikTok YouTube hesabı ekleme

Profile YouTube eklenmiyor ise;

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
  • Uygulamanın ayarlar kısmına geçiniz.
  • Noktalı alanı açınız ve problemi rapor etmeye dokunun.
  • Video ile ilgili seçeneklerden biriyle devam edin.

Ek önerimizde ise başka bir hesapla test edilmesi ve eklendi ise daha sonra eklemek istediğiniz YouTube’ un erişimini tekrardan yapmanız. Yani bağlantıyı profil kısmından kaldırmış oluyorsunuz ve tekrardan ekleyerek çıkan problemi tahmini çözmüş olacaksınız.


Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 19:51

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak