Türk Telekom TTnet müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

TTnet Türk Telekom müşteri hizmetlerinin çağrı merkezi numarası için nereyi aramam gerekiyor? Türk Telekom destek hattı, internet arıza için telefon numarası kaç? TTnet internet bağlantım yok.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Avea ve TTnet, artık Türk Telekom çatısı altında buluştu. Yani artık hem mobil operatör hizmeti hem de ev / iş internet hizmeti Türk Telekom adıyla verilmekte.

Türk Telekom müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası nedir? İnternet arıza kaydı bırakmak için TTnet çağrı merkezi numarası veya Türk Telekom destek hattı numarası için nereyi aramanız gerektiği haberimizde. 

İnternet bağlantım yok arıza bırakma numarası ve modem arıza telefon numarası için ayrı yerler aranması gerekebilir. Modemler için modem müşteri hizmetleriyle görüşmeniz gerekiyor.

Verdiğimiz telefon numaralarından erişim sağlayamazsanız bilinki genel bir sorun var.

Bazı arızalarda TTnet destek vermemektedir. Bunlardan bazıları internet hattının olduğu bina içinde oluşan sorunlar, modem arızaları ve bilgisayar sorunları gibi durumlara destek vermeyebiliyor. Modem sorunlarında özellikle modemin müşteri hizmetleri varsa modem müşteri hizmetlerine yönlendiriliyorsunuz. Modemin garantisi yoksa ücretli hizmet almak durumda kalıyorsunuz. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Türk Telekom TTnet müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası

Türk Telekom müşteri hizmetleri

TTnet müşteri hizmetlerine ulaştınız ise 1 mobil 2 internet 3 ev telefonu. Tabi bu Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası üzerinden çıkan sıralama. Malum artık Türk Telekom olarak birleşti. İnternet seçeneğini seçtikten sonra internet hizmet numaranızı ya da telefon numaranızı girmenizi istiyor. Eğer telefon yoksa ve internet hizmet numaranızı bilmiyorsanız, 2 sonrasında 1′ i tuşlamanız yeterli.

TTnet müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası 444 03 75 ya da 444 1 444. TTnet’ in ve modem müşteri hizmetlerinin vermediği hizmet için ve bilgisayar sorunları için destek hattını arayabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak