Turkcell bilgilendirme mesajlarını nasıl engellerim?

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Turkcell bilgilendirme mesajları nasıl engellenir? Şirket ve firmalardan gelen tanıtım sms ve kampanya mesajları nasıl kapatılacağını kısaca bir görselle anlattık. Bu işlemleri internetten veya müşteri hizmetleri ile…

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Turkcell bildirim mesajlarını iptal etme, Turkcell tanıtım mesajları engelleme ve şirketlerden gelen smsleri engellemek için ne yapmalıyım?

Cep telefonlarımıza gelen kampanya mesajlarından bir çoğumuz bıktık artık. Turkcell kullanıcıları için cep telefonlarına gelen tanıtım, bilgi, eğlence mesajlarını engelleyebileceğiniz bir menü bulunuyor. Turkcell bilgilendirme mesajları nasıl kapatılır? detayları haberimizde. 

Turkcell tanıtım mesajları nasıl kapatılır?

Kampanya mesajları engelleme: Tanıtım mesajları bazı kullanıcıların işine yarasada bazı kullanıcılar bu durumdan hoşnut olmayabiliyor. Turkcell online işlemler(Hesabım) menüsü üzerinden tanıtım mesajlarını engelleyebilirsiniz. Turkcell tanıtım mesajlarını devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. 

1. Turkcell.com.tr adresine giderek giriş sekmesinden hesabınıza giriş yapınız. Turkcell şifre ile hesabınızı açabilirsiniz. 
2. Hesabım>Ayarlarım adımlarını takip ediniz. 
3. Ayarlarım başlığının alt bölümüne doğru kaydırdığınızda tanıtım mesajları sekmesine giriş yapıyoruz.
4. Tanıtım mesajlarının alt bölümünde Güncelle butonuna tıklayalım. 
5. Yeni açılan sayfa üzerinden Tanıtım mesajlarını güncelleyebilirsiniz. 
6. Turkcell yada farklı firmalardan gönderilen tanıtım mesajlarını engelleyebilir, yada izin verebilirsiniz. 
7. Tanıtım mesajları sayfasında yer alan Turkcell’den gelen mesajlar sekmesinden de Turkcell’den yönlendirilen mesajları engelleyebilirsiniz. 

Turkcell bilgilendirme mesajlarını nasıl engellerim?


Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 00:38

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak