Turkcell bilinmeyen numara sorgulaması

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu sorgulama hizmeti bir zamanlar çok popülerdi. Büyük kar marjı olan bir iş sektörü de diyebiliriz. Şimdilerde ise çeşitli öğrenme yöntemleri var.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Turkcell‘de bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmeniz için sorgulama yapabildiğiniz bir müşteri hizmetleri numarası vardır. Turkcell’de bilinmeyen numaraları sorgulamanız için Turkcell Rehber‘e kaydı olması gerekmektedir. Turkcell bilinmeyen numaralar servisini bütün Turkcell aboneleri kullabilirler. Bilinmeyen bir numarayı sorguladığınızda herhangi bir abonelik gerçekleştirmiyorsunuz.

Turkcell bilinmeyen numaralar servisi nasıl kullanılır ?

– Numaranın Turkcell’ de rehber’e kayıtlı olup olmadığını öğrenmek için REHBER yazıp 2222’ye mesaj atılması yeterli olacaktır.
– Telefon numarasının sorgulamalarda çıkmasını istemiyorsanız REHBER IPTAL yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
– Tanıdımadığınız bir Turkcell numarasını öğrenmek istediğiniz numarayı yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.​

Turkcell bilinmeyen numaraları kullanırsam ne kadar ücret öderim ?

Ücret için resmi sitesini ziyaret etmeniz önerilir! Turkcell müşteri hizmetlerinden sorgulama yapacağınız her sms başına ücretlendirme olarak belirlenmiştir. Yani yaptığınız sorgulama başına ücret ödersiniz. Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak yapacağınız sorgulamalarda ise dakika başına üzerinden ücretlendirilirsiniz. Farklı operatörler üzerinden yapacağınız aramalar tamamen arama yaptığınız operatörün tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak