Turkcell turbo bizbize 6 GB tarifesi internet dakika sms

Andronova
3 Minimum Okuma

Turkcell Turbo Bizbize 6 GB tarifesi nedir, her yöne dakika ve sms kullanımı ne kadardır, internet kullanımı kaç GB? Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 6 GB internet kaç TL lira?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Turkcell ülkemizde en çok abone sayısına sahip firmalardan biridir. Milyonlaraca abonesi olan Turkcell’in en uygun tarifelerinin hangileri olduğu aboneleri tarafından araştırılmaktadır. Bizde bu haberimizde Turkcell firmasına ait tarifelerden sizlerin dikkatini çekebileceğini düşündüğümüz uygun tarifelerini paylaşacağız. Bu yazımızda yayınlayacağımız tarifenin adı, Turbo Bizbize 6 GB tarifesidir. Şimdi bu tarife ile ilgili bilgileri başlıklar halinde sizlerle paylaşalım;

Turbo Bizbize 6 GB tarifesinin özellikleri nelerdir?

Bu tarifede Turkcell sizlere 6 GB internet kullanımı sunarak Turkcell hatlar ile sınırsız konuşma diğer operatörler ile ise 1000 dakika görüşme imkanı vermektedir. Yani klasik tabirle heryöne 1000 dakika görüşme süresi bu tarifeye tanımlanmıştır. Ayrıca yine heryöne 1000 sms gönderme imkanıda bu tarifede yer almaktadır. Peki ücretlendirmesi ne kadardır ? Bu hizmeti karşısında Turkcell sizlerden taahhütsüz olarak bu hizmeti sunarsa 79 TL eğer yıllık taahhüt verirseniz ise bu fiyat 69 TL düşecektir. 

Turbo Bizbize 6 GB tarifesine kayıt nasıl yapılır?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Turkcell 6 GB tarifesi internet dakika sms

Turkcell turbo bizbize 6 GB tarifesi internet dakika sms

Turkcell’in uygun tarifelerinden biri olan  turbo bizbize 6 GB tarifesine kayıt olabilmek için telefonunuzun mesaj bölümüne TBIZBIZE6GB yazarak 2200’a mesaj atınız. Ayrıca Turkcell müşteri hizmetlerinide arayarak abone olabilirsiniz. Ayrıca Turkcell bayileri ve internet sitesinde yer alan online işlemlere girerek kayıt yaptırabilirsiniz .

Turbo Bizbize 6 GB tarifesine kayıt SMS’leri ücretli mi?

Turbo Bizbize 6 GB tarifesi için atmış olduğunu SMS’ler ücretsizdir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Turbo Bizbize 6 GB tarifesinin kullanımı ne zaman başlamaktadır ?

Bu tarifeye başvurunuz alındıktan sonra gelen fatura kesim tarihi itibari ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu işlem yapıldığında yani tarifeye geçtiğinizde Turkcell sizlere tarifenizin hattınıza tanımlandığına dair mesaj göndermektedir. Eğer diğer GSM operatörlerinden Turkcell’e geldiğinizde ise bu tarifeniz Turkcell hattınız aktif almaya başladığında kullanıma geçecektir.

Turbo Bizbize 6 GB tarifesinden kimler faydalanabilir?

Bu tarifeden bireysel müşteriler ve ister turkcell olsun ister diğer operatörlerden olsun ses hattına sahip herkes kullanabilir.

Turbo Bizbize 6 GB tarifesi aylık yenilenir mi?

Bu tarifeye bir kez geçmeniz yeterlidir. Turkcell sizin adınıza her ay yenilemektedir.

Turbo Bizbize 6 GB tarifesi değişikliği

Bu tarifenin değişikliğinde ise herhangi bir taahhütünüz bulunmuyorsa bir sonraki fatura döneminde farklı bir tarifeye geçebilirsiniz.

Turbo Bizbize 6 GB tarifesi sonraki aya devreder mi?

Bu tarife sadece kullanıldığı fatura dönemi için geçerlidir. Kullanmadığınız dakika sms ve internet bir sonraki aya devretmez.


Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2017, 09:13

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir