Ücretsiz ofis programı Polaris Office uygulaması

blank

Polaris Office programını telefonda, tablette ve bilgisayarda hiç kullandınız mı? Tamamen ücretsiz kullanım özelliğine sahip olması nedeniyle Microsoft ofis' e alternatif olmakta.

teknik destek

Ücretsiz ofis programı Polaris Office uygulamasının en iyi 4 özelliği!

Polaris Office; akıllı telefon pazarının ortaya çıkışından bu yana mobil ofis endüstrisinde lider uygulamalardan bir tanesi olmuştur. Özellikle de son dönemlerde aldığı güncelleme ile birlikte, popülerlik seviyesinin de artacağı düşünülüyor.

  • Diğer birçok ofis uygulamasına alternatif olması
  • Büyük bir çoğunlukla ücretsiz yararlanabilmeniz
  • Güvenlik açığı oluşturmaması

Gibi daha birçok etken sayılabilir. Polaris Office uygulaması daha uzun yıllar kullanılacak gibi görünüyor.

1. Paylaş ve birlikte çalış

Herhangi bir şirket veya projedeki en önemli hususlardan biri işbirliğidir. Polaris Office, kullanıcıların belgeleri paylaşmalarını ve meslektaşları ile birlikte çalışmalarını sağlar. Kullanıcılar meslektaşlarını e-posta yoluyla davet edebilir ve belgeleri görüntülemeleri için yetkilendirebilir. Bu işbirliği; belirli bir belgeyi tartışmak ve iş arkadaşlarınızla birlikte projeyi görüşmek için 2Gruplar’ içinde sohbet etme kabiliyetine sahip olduğunuz için daha da genişler.

2. Diğer Bulut programlara bağlı

Polaris Office tam özellikli bir bulut depolama alanı sunarken, kullanıcılar ana üçüncü taraf bulut hizmetlerinden belgeleri açıp düzenleyebilirler. Polaris Office’ e bağlayabileceğiniz başlıca bulutların bazıları arasında; Google Drive, OneDrive ve Dropbox bulunur. Bu özellik sayesinde, alışkın olduğunuz bulutu basit bir şekilde kullanma ve rutini değiştirmek zorunda kalmadan uygulamanızın tadını çıkarma seçeneğiniz bulunuyor.

Ücretsiz ofis programı Polaris Office uygulaması

3. Tamamen ücetsiz olması

Polaris Office ile ilgili en iyi bölümlerden biri tamamen ücretsiz olabilen fiyatıdır. Yukarıda ve uygulama içinde listelenen müthiş özelliklerin çoğu ücretsiz sürümden edinilebilir. Kullanıcılar, uygulamalarını kullanmak için giriş ücreti talep edebilirken Polaris Office, yazılımını denetmek için ücretsiz bir seçenek sunar.

Kullanıcılar ayrıca ücretsiz hesaplarını, 100 GB bulut depolama, kapsamlı PDF düzenleme ve daha fazlası dahil olmak üzere daha fazla özellik sunan Premium’a yükseltebilirler. Polaris Office’ te Premium olmak hakkında ek bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

4. Mobil cihazlar için son derece kullanışlıdır

Polaris Office’ in mobil cihazlar için üretildiğine hiç şüphe yok. Ancak bu, masaüstü ofis yazılımının özelliklerinden yoksun olduğu anlamına gelmez. Polaris Office; grafikler, tablolar ekleme, paragraf stillerini düzenleme ve daha pek çok şey dahil olmak üzere kapsamlı düzenleme seçenekleriyle tamamen donatılmıştır. Polaris Office’ in özelliklerden ödün vermediğini söylemek güvenlidir. 

Ücretsiz ofis programı Polaris Office uygulamasını indirmek için Android Play Store’ yi ve iPhone içinde App Store’ yi kullanabilirsiniz. 


Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2019, 00:01

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!