Huawei Ascend G7 video indirme problemi

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma

Telefonda video indiremiyorum indirme hatası alıyorum. Huawei Ascend G7 modeli telefonunda yaşanan video indirme sorunu ve bu soruna çözüm önerimiz bu haberde….

Sponsorlu reklam

Androıid tabanlı cep telefonları ülkemizde kullanım olarak baya yaygınlaşmaya başladı. Mobil dünyası geliştkçe yeni markalar ve yeni modeller ülkemizde satışa sunulmaya başlandı. İşte o markalardan biride Huawei markasıdır.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Huawei markalı android akıllı telefonlar son günlerde kendinden bahsettirmeye başlamıştır. Özellik olarak yüksek seviyede olması ve performan durumunun diğer modellere göre bir adım önde olması tercih edilmesi sebepleri arasındadır. Tabiki yinede diğer bilindik markalar gibide satışı olduğunu söyleyemeyiz.

Sponsorlu reklam

Şimdi bu kadar bahsettiğimiz bu telefon markasının Huawei Ascend G7 modelinde yaşanan ve haberimizin başlığından da anladığınız üzere video indirme sorunu ile ilgili probleme çözüm üreteceğiz.  Huawei Ascend G7 video indirme problemi İlk önce şunu belirtelim burada video indirme derken yasal indirme izini verilen videolardan bahsediyoruz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Huawei Ascend G7 video indirme sorunu

Huawei Ascend G7 video indirme problemi

Telif hakkı olan veya indirmeye izin vermeyen sitelerden video indirme işleminden bahsetmiyoruz. Sorunu genel olarak tanımlarsak Huawei Ascend G7 modelinde kullanılan web tarayıcılardan indirilenvideo dosyalarının download klasöründe bulunmaması veya html uzantısı ile indirilmesi yada bilmediğimiz farklı bir uzantıda olmasıdır. Bu durumlarda uzantısı video formatına uygun olmadığından video oynatıcılar bu videoları açamayacaktır.

Peki çözüm önerimiz nedir ? İlk önce telefonda kullandığınız ve indirme yaptığınız web tarayıcınızı değiştiriniz. Yukarıdaki çözüm olmadı ise Es file manager’dan dosya türünü mp4 yapınız.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 19:47

ETİKETLİ: , , ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak