Ülkemizde Satışa Sunulan Galaxy S5’in Yepyeni Bir Televizyon Reklamı Daha Yayınlandı

Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Samsung’un bir süredir merakla beklenen yeni nesil amiral gemisi Galaxy S5 11 Nisan itibariyle yanına Gear 2 akıllı saat ve Gear Fit fitness takip cihazlarını da alarak 150 ülkede raflardaki yerini aldı. Bir süredir ön siparişte olan Galaxy S5’in ülkemiz fiyatı 16GB 2.199, 32GB model ise 2.299 lira şeklinde listelendi. Samsung’un Tizen işletim sistemiyle çalışan ikinci nesil akıllı saat çözümü Gear 2 799 lira etiket fiyatıyla satışa sunuldu. MWC 2014’ün en iyi mobil cihaz ürünü seçilen, Tizen işletim sistemli fitness takip cihazı Gear Fit ise 549 liradan stoklara giriş yaptı.
Galaxy S5’in dünya üzerinde yaygın şekilde satışa sunulmasının akabinde Samsung cephesinden telefona ilişkin reklam bombardımanı bekleniyor. Dünyanın en büyük reklam bütçelerinden birine sahip olan Güney Koreli üreticinin büyük beklenti içerisinde olduğu yeni nesil akıllı telefonu Galaxy S5’i çok yakında TV ekranlarında, dergi, gazete, radyolarda ve billboardlarda sıkılıkla karşımıza çıkacak. Satış işleminin başlamasıyla birlikte en çok merak edilen hususlardan biri de Galaxy S5’in Galaxy S3/S4 satışlarını geride bırakıp bırakmayacağı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Satış işleminin dünya genelinde başlanmasıyla birlikte Samsung, Galaxy S5’in ikinci televizyon reklamını yayınladı. 30 saniye süren reklam filminde Galaxy S5’in suya ve toza karşı dayanıklı yapısına vurgu yapılıyor. Samsung’un son dönemde dünya genelinde bir moda haline dönüşen selfie çekim moduna da yer verdiği videoda üzerinde durulan bir diğer husus ise Galaxy S5’in en iddialı yanlarından biri olan kamera özelliği.

0.3 saniyede oto-fokus yapabiliyor olmasıyla dünyanın en hızlı mobil kameralarından birine sahip olan Galaxy S5, söz konusu kamerada kullanılan ISOCELL teknoloji sayesinde karanlık ve düşük ışık ortamlarda daha iyi çekim sonuçları ortaya koyuyor. İlerleyen süreçte Galaxy S5’in temassız kontrol özellikleri, parmak izi sensörü, kalp hızı monitörü ve mobil dünyasının en parlak ekrana sahip olması gibi öne çıkan özelliklerini yansıtan televizyon reklamlarının yayınlanması bekleniyor.

oFTbDeeNaIo” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

kaynak: blog.gsmarena

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir