Vakıfbank emriniz alınamadı emir durumu değişti

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Vakıfbank emriniz alınamadı emir durumu değişti tekrar deneyin 211 hatası alanların baya canı sıkılmıştır diye düşünüyoruz. Sürekli emriniz alınamadı yazısı ekrana geliyor mu?

Ad imageAd image

Vakıfbank hisse senedi satış emrinde yaşanan sorun ara ara kullanıcıların canını sıkıyor. Ne hikmetse en sık bu bankada yaşanmakta. Diğerlerinde de ara ara çıkan uyarılar var ama bir ara bu bankadaki bu sorun 4-5 dakika boyunca devam etti.

Vakıfbank hisse senedi emriniz alınamadı sorunu geçtiğimiz hafta çok sayıda banka müşterisini rahatsız etti. Tabi emir ne gerçekleşiyor ne de iptal edebiliyorsunuz. İş böyle olunca baya bir kişi anlık işlemlerde hayal kırıklığına uğradı. Düşünün acil satıp başka bir hisse senedi alacaksınız ama ne satış oluyor ne satış emrini iptal ediyor.

Vakıfbank emriniz alınamadı sorunu

Anladığımız kadarı ile, sorunun olduğu saatlerde aşırı bir yoğunluk vardı. Aşırı talimatların sistemleri bir süre cevap veremez hale getirdi. Normalde anlık bir kaç kez böyle uyarılar olur ama daha uzun süre devam eden bir hata olmazdı. Lakin bu uyarının ciddi kayıplara neden olduğunu veya olacağını düşünüyoruz.

Hisse senedi emriniz alınamadı için ne yapılır ?

Net sorun çözülür mü bilemiyorum lakin internet bağlantısının değiştirilerek tekrardan oturum açılması gerekiyor. Duruma göre Vakıfbank trend online uygulamasından da işlem yapmaya çalışmanızı öneryoruz.

Ad imageAd image

genele yansıyan problemlerde pek seçeneğiniz olmuyor. Acil durumlarda banka müşteri hizmetleri kanalı ila satış ya da alış işlemlerinizi yapmanız mümkündür. Tabi onlara da hızlı ulaşacağınızı düşünmüyoruz.

Vakifbank emriniz alinamadi sorunu
Vakıfbank emriniz alınamadı emir durumu değişti

Yaşanan kayıplar için şikayet etme

Genelde bankanın iletişim formlarını kullanarak bankaya iletme seçeneğiniz var. Ama pekte bir şey çıkacağını düşünmüyoruz. Lakin en sağlam olanı Cimer üzerinden gerekli şikayetin yapılması.

Parasal kayıplar için tazminat almak mümkün müdür diye belki soran vardır. Bu da mahkeme yolunu tutarak bir ihtimal mümkün olacaktır. Dava açmadan önce bu işlerden anlayan sağlam bir avukatla görüşülmesi daha doğru olacak.

Vakıfbank emriniz alınamadı emir durumu değişti tekrar deneyin 211 sorunu için yazdıklarımız genel haber niteliği taşımaktadır. Teknik konularla alakalı yardım talebi olanlar bizle iletişime geçmek için ilgili bağlantıları kullanmaları gerekiyor.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe