Vodefone yurtdışını arama ücretleri ne kadardır

Andronova
Andronova
3 Minimum Okuma

Vodafone GSM operatörüne ait yurtdışı tarifeleri ve yurtdışına oluşturdukları paketlerin fiyatları ne kadardır? Aylık – dakika yurt dışı konuşma görüşme ücreti / ücretleri!

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Cep telefonu sektöründe bulunan GSM operatörlerinden biride Vodafone firmasıdır. Vodafone ülkemize sonradan gelen ve yabancı menşei olan bir şirkettir. Daha önce Telsim adı altında hizmet veren firmanın satılması ile dünya çapında yagın olan vodafone firması Telsim!i satın alarak ülkemide GSM hattı sektörüne giriş yapmıştır. Vodafone firmasının yurtdışı tarifeleri diğer operatörlerimizden daha fazla merak konusudur. Çünkü dünyanın farklı ülkelerinde hizmet veren vodafone arama ücretelerinin bundan dolayı biraz daha uygun olması beklenilmektedir. Biradan Vodafone yurtdışı tarifelerini paylaşacağız. Gerçek uygun mı değil mi beraber bakalım.

Vodefone yurtdışı paketleri

Her zaman söylediğimiz gibi GSM operatörü tercihi sadece yurtiçi tarifelerle değil gelişen dünyada iletişiminde global olmasından dolayı yurtdışı tarifeleride tercihleri etkilemektedir. Vodafone firmasının ilk önce yurtdışı paketlerini aktararak başlayalım;

30 Dakika : Vodafone paketlerine ayrı isim vermek yerine direkt olarak verilen dakika üzerinden isimlendirme yapmıştır. Aylık olarak hesaplanan ücretler 30 dk görüşme karşılığında sizlerden 25 TL ücret talep etmektedir.

60 Dakika : Aylık 60 dakikalık görüşme karşılığında vodafone abonelerinden 40 TL ücret almaktadır. Tabiki bu paketlere iletişim vergisi dahil değildir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

120 Dakika : Aylık 120 DK görüşme karşılığında ise 55 TL ücret alınmaktadır. Ayrıca ücretlendirmeleri 60 saniye üzerinden yapılmaktadır. Daha önceki dönemlerde ücretlendirme peryotları sürelerinde bazı sıkıntılar yaşandığından dolayı artık tarifelerin altında bu tarz uyarılar görebilirsiniz.

Yukarıda isimlerini paylaştığımız tarifelere aşağıdaki resimde yer alan paket kodlarını yazarak yurtiçinde 7048’e mesaj atmanız yerlidir. Buradki tarifeler Avrupa, Rusya, Amerika Paketi Vodafone Dünya Alem Standart Yurtdışında Kullanım Tarifesindeki Grup ülkelerde geçerlidir. ABD Almanya Andore Anquilla Antigua & Barbuda Arjantin Arnavutluk Avusturya Barbados Belçika Belize Bermuda Beyaz Rusya Bolivya Bosna Hersek Brezilya Bulgaristan Cayman Adaları Danimarka Finlandiya Fransa Fransız Guyanası Grenada Guadeloupe Guatemala Guernsey Guyana Haiti Hırvatistan Hollanda Hollanda Antillleri Honduras İngiliz Virgin Adaları İngiltere İrlanda İspanya İsveç İsviçre İtalya İzlanda jamaika Jersey Kanada karadağ Kolombiya Kosova Kostarika Kuba Letonya Liechtenstein Litvanya Lüksemburg Macaristan Makedonya Malta Man Adası Martinik Meksika Moldova Montserrat Nikaragua Norveç Panama Paraguay Peru Polonya Portekiz Porto Riko Romanya Rusya Samoa San Marino Sırbistan Slovakya Slovenya St. Kitts ve St. Lucia St Maartesn St. Vincent ve Grenadines Surinam Şili Trinidad & Tobago Turks & Caicos Adaları Ukrayna Uruguay Vanuatu Venezualla Virjim Adaları Yunanistan ülkelerinde geçerlidir.

Vodefone yurtdışını arama ücretleri ne kadardır

Vodefone dünya paketleri

Yukarıdaki paketlerde sadece belirli ülkeleri ararken burada yer alan paketlerde ise dünya paketi altında isimlendirilen paketlerle dünyanın herhangi bir ülkesini arayabilirisiniz. Burada Dünya 60 ve Dünya 120 şeklinde iki ayrı paket bulunmaktadır. Üyelik şartları ve ücretlendirme ise aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Vodefone yurtdışı konuşma ücreti

Vodefone yurtdışı tarifeleri

Yukarıda sizlere verilen yurtdışı arama paketlerini satın almadığınızda ise vodafone yurt dışı arama ücretleri aşağıdaki gibi ülkelere göre gruplandırılıp ücretlendirmesi yapılmıştır. 

Vodefone yurtdışı konuşma ücreti

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2017, 12:25

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak