Whatsapp görüntülü arama sonlandırıldı

media 10605

Whatsapp görüntülü arama sonlandırıldı hatası nedir? Arama yaparken aniden görüntülü arama sonlandırıldı şeklinde hata mesajı alıyorum. Bir türlü görüşme yapamadım.

Andronova

WhatsApp Messenger uygulaması, Android cep telefonda internet üzerinden ücretsiz mesajlaşma amacıyla çıkarılan bir uygulamaydı. Daha sonra fotoğraf, video, belge, ses dosyası paylaşımı ve sesli arama özellikleri ile çok sayıda kullanıcıya ulaştı.

Görüntülü arama ile ilgili sorunla karşılaşıyorsanız, aşağıda ilişkili haberler bölümünde yer alan “WhatsApp görüntülü arama görüntü ve ses gelmiyor sorunu” haberimizi inceleyebilirsiniz.

WhatsApp şuanda en büyük ve en popüler uygulamaların başında yer alıyor. Yakın zamanda çıkarılan WhatsApp Web uygulaması ile artık Windows ve Mac bilgisayarlarda da WhatsApp’ ı kullanabiliyorsunuz. Detaylara WhatsApp Windows uygulaması indir haberimizden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp görüntülü konuşma sonlandırıldı

  1. Sadece sizde görülmeyebilir ve belki az bir kullanıcının hesaplarında çıkabilir.
  2. İnternet engellerinden biri olabileceğinden başka ağlarda test edilmesi gerekiyor.
  3. Gelen bir versiyonda uyumsuzluk çıkmış olabilir. Çoğunda ya da kullandığınız telefondan alakalı sııntı çekilebilir. Bundan dolayı eski versiyonlardan bir kaçını kurunuz.
  4. Çok defa deneyenlerin biraz ara vermesini öneririz.
  5. Bir kaç kişiyle test ediniz.
  6. Telefonu değiştirip deneyin.
  7. Uygulamanın ayarlarından bir kaç şeyi değiştirmeye çalışınız. Sonra çıkıp tekrar aynı yerlere girin ve hala yapılandırma duruyor mu diye bakınız.

Whatsapp görüntülü arama sonlandırıldı

WhatsApp ile arkadaşlarınızla ve ailenizle önemli anlarınızın paylaşımını internet bağlantısı (4.5G / 4G / 3G / 2G / EDGE ve Wi-Fi kablosuz bağlantı) üzerinden yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda oluşturduğunuz grup veya gruplarla anlık çok sayıda kişi ile aynı anda paylaşım yapabiliyorsunuz.

Konuyla alakalı WhatsApp kişi engelleme WhatsApp grup engelleme haberimizi de inceleyebilirsiniz. WhatsApp uygulamasını kullanabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekiyor. İnternet bağlantınız olduğu sürece uygulama arka planda çalışmaya devam ediyor. Eğer internet paketiniz yoksa ve WiFi bağlantısı üzerinden de bağlı değilseniz, opreratörünüz (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea) üzerinden standart internet tarifesi ile ücretlendirilecek. Bundan dolayı WiFi üzerinden de bağlantı yapsanız, mobil veri bağlantınızın kapalı konumda olduğundan emin olunuz.

iPhone için ister iTunes kullanılarak işlem yapılır isteyen başka yerleri deneyebilir. Başka sistemler için kendi mağazaları önceliğiniz olsun ve sonrasında eski versiyonlar için Google kullanılabilir. İndirme başarısız sorunu ve yükleme ile ilgili sorununuz varsa, telefonun marka ve modeli ile bize yorum bırakabilirsiniz.  


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 09:13

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın