WhatsApp arama güncellemesi

WhatsApp görüntülü arama için yeni bir güncelleme yayınladı. Son güncelleme Görüntülü görüşme sorunu için olabilir. Arama yaparken görüntü bozukluğu ses sorunu!

WhatsApp arama güncellemesi
müşteri hizmetleri

WhatsApp, Android ve iPhone için yeni bir güncelleme yayınladı. Son güncelleme görüntülü arama da görülen sorunlar için olabilir. WhatsApp' ta görüntülü görüşme yaparken donma, görüntü bozukluğu, ses gelme / gitmese sorunu ve sonlandırıldı sorunu için olabilir mi?

WhatsApp' ın yayınladığı son sürümü cihazınızın mağazasından güncelleyebilirsiniz. Android için Google Play Store' den ve iOS / iPhone için ise App Store' den yapabilirsiniz.

Sizde WhatsApp' ta görüntülü arama yaparken sorunla karşılaştıysanız, güncellemeden sonra çözüme ulaştıysanız veya sorun devam ediyorsa iletişime geçiniz.

Sürümle ilgili tüm sorunlarda yorum kanalı ile iletişim sağlayabilirsiniz. Yeni güncellemeler devam edecektir. Şu an tam oturmamış olabilir. Ara ara ses kesilmeleri ve görüntü bozuklukları görülebilir. 
 

WhatsApp görüntülü arama için güncelleme

WhatsApp arama güncellemesi

WhatsApp iPhone için bu itunes.apple.com/tr/app/whatsapp-messenger/id310633997?l=tr adresten ve WhatsApp Android telefon içinde bu play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&hl=tr adresten indirebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 22:09
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR