WhatsApp görüntülü arama geldi yükle. WhatsApp indir!

banner186

WhatsApp görüntülü arama Türkiye için başladı. Google Play Store APK ve App Store indir. WhatsApp görüntülü arama simgesi çıkmıyor arama yapamıyorum çözümü nedir? Görüntülü konuşma çalışmıyor!

WhatsApp görüntülü arama geldi yükle. WhatsApp indir!
Müşteri Hizmetleri 19 Kasım 2016 Cumartesi 17:05

banner192

WhatsApp' ta görüntülü arama dönemi başladı. Güncelleme şuan tüm uyumlu Android ve iOS iPhone telefonlara geldi. iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6 / Plus, iPhone 7, Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7, A serisi, J serisi, HTC, Sony Xperia, LG G2 G3 G4 G5 ve diğer destekli modellerde kullanıma açıldı. Görüntülü arama nasıl yapılır? 

WhatsApp nihayet görüntülü arama özelliğini Türkiye' de başlattı. Dün itibaren başlayan güncelleme hızla yayıldı. WhatsApp' ta görüntülü arama yapabilmeniz için görüşme yapacağınız kişide de WhatsApp' ın son sürümü yüklü olması gerekiyor. 

WhatsApp görüntülü arama Türkiye için başladı

WhatsApp görüntülü arama ile ücretsiz arkadaşlarınız ve ailenizle ücretsiz görüşebilirsiniz. Aynı zamanda GIF özelliği içinde bazı yenilikler eklendi. WhatsApp görüntülü görüşmek için iOS iPhone cep telefonlarda yüklü olan işletim sistemi iOS 8 ve üstü olması gerekiyor. Android cihazlarda ise Android 4.1 ve üstü sürümler için geçerli.

​Telefonunuzda yüklü WhatsApp uygulamasına otomatik görüntülü konuşma özelliği gelmediyse, mevcut sürümü kaldırıp işletim sistemi resmi mağazasından ücretsiz WhatsApp son sürümü indirip yükleyip deneyebilirsiniz.

WhatsApp son sürümü indirmek için Android telefonlar için Google Play Store mağaza uygulamasından ve iOS iPhone telefonlar içinde App Store' den ücretsiz indirebilirsiniz. Alternatif olarak whatsapp. com sitesinden indirebilirsiniz. Güncelleme otomatik olarak mağaza uygulamanızda çıkıyor.

WhatsApp' ta görüntülü arama nasıl yapılır?

WhatsApp uygulamasını açınız. Görüntülü arama yapmak istediğiniz kişinin profilini tıklayınız. Android telefonlar için aize simgesini tıklayınız ekrana "Sesli arama ve Görüntülü arama" çıkacaktır. iOS iPhone telefonlarda ise kamera simgesini tıklamanız yeterli.

WhatsApp uygulamasında görüntülü arama çıkmıyorsa, simge veya arama butonu yok diyorsanız ya da görüntülü arama sırasında sonlandırma gibi arama sorunu oluşuyorsa haber altında yer alan yorum kısmına yazabilir veya önerdiğimiz destek hattından yardım alabilirsiniz.

WhatsApp iOS iPhone uygulamasını bu adresten ve WhatsApp Android uygulamasını da bu adresten ücretsiz indirebilirsiniz.

WhatsApp görüntülü arama geldi. Görüntülü arama nasıl yapılır?

WhatsApp görüntülü arama geldi. Görüntülü arama nasıl yapılır?

WhatsApp görüntülü arama Türkiye

WhatsApp görüntülü arama nasıl yapılır?

WhatsApp görüntülü arama nasıl yapılır?

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Celal - 13 ay önce
Wahatsapp görüntülü arama yapamıyorum yardımcı olurmusunux