WhatsApp hata kodu 24 çözümü nedir

WhatsApp uygulamasını yüklerken hata kodu 24 sorunu ile karşılaştınız mı? Ya da kullanırken / uygulamayı çalıştırırken? Bu hata Android işletim sisteminden kaynaklanmakta. Bir nevi uyumsuzluk sorunu.

WhatsApp hata kodu 24 çözümü nedir
müşteri hizmetleri

WhatsApp hata kodu 24 nedir? Bu hata, WhatsApp ART yüklendiğinde Android sürümünde bulunan hata nedeniyle kaynaklanmakta. Bazen güncellemeler yayınlandığında bug olarak geçen yani hatalar için yayınlanan sürüm.

Alınan uyarılaran biri "yükleme sırasında bilinmeyen hata oluştu hata kodu 24"!

Hata kodu 24 nedeni yukarıda genel olarak bilgi vermiştik. Bu sorun com.whatsapp adlı dosyanın data / data / com' da rehberde gizlenmiş olması.

WhatsApp hata kodu 24 çözümü için ön bellek temizleme uygulaması denenebilir. Kesin çözümü için telefonu fabrika ayarlarına döndürmek gerekiyor.

WhatsApp hata kodu 24 

Yani kısaca bu sorun Android sürüm kaynaklıdır. WhatsApp, Google' ye bu sorunu iletmiştir. Sorun Android 4.4.1 sürümünde görüldü. Başka sürümlerde de karşınıza çıkabilir. Büyük ihtimal eski Android sürümlerinde görülmekte. Sıfırdan ROM' da atılıp denenebilir.

  • WhatsApp uygulamasını silip ön bellek uygulaması ile temizleyin.
  • Cihazı tamamen kapatıp açınız.
  • WhatsApp uygulamasının eski sürümlerinden birini yükleyin.
  • Sorun hala devam ediyorsa cihazı fabrika ayarlarına çevirin.

WhatsApp müşteri hizmetleri telefon numarası gibi bir hizmet olmadığından, sorun için WhatsApp uygulamasından sorun bildirimi yapabilirsiniz. 

WhatsApp hata kodu 24 çözümü nedir

müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri