WhatsApp neden çalışmıyor neden yok?

WhatsApp' ta hiçbir öğe gönderilmedi nedir ne demek? hiçbir öğe gönderilmedi hatası çözümü. WhatsApp çok yavaş çalışıyor. Bugün WhatsApp neden yok?

WhatsApp neden çalışmıyor neden yok?
müşteri hizmetleri

Whatsapp çok yavaş çalışıyor: Dün gece saatlerinde görülen erişim sorunu ilerleyen saatlerde belli olmuştu. Devlet düğmeye bastı HDP' nin önemli isimleri gözaltına alındı. Neden internet erişim sorunu ve sosyal paylaşım sitelerine erişim yapılamadı? Devlet geçmişte yaşadığı olumsuz şeylerin tekrar etmemesi adına gerekli adımları attı.  

Erişim yasağı ilk önce Facebook, Twitter ve WhatsApp' ı vurdu. Sonrasında Instagram ve internetti. İlk başlarda internette gözle görülür azda olsa bir yavaşlık vardı. Ama sabah saatlerinde bu yavaşlık hızla ilerledi. Özellikle bazı bölgelerde daha fazla etkisini gösterdi.

WhatsApp mesajlar gitmiyor

WhatsApp neden çalışmıyor neden yok?

Superonline, Doping, Turknet, Kablonet, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea' da görülmeye başlandı. Mobil internet erişim sorunu ilk önce 4.5G / LTE ve 3G bağlantılarında görüldü. Daha sonra 2G / Edge' de internet erişimi gitti. Akşam saatlerine doğru Turkcell ve Vodafone' de sorun çok az bölgelerde görüldü. Ama Türk Telekom' un alt yapı sorunuda oluşunca bu süreç Telekom' da devam etti.

Genel sorun çözüldükten sonra sorun devam ediyorsa genel olarak bazı adımları deneyiniz. Farklı bir internet ağından bağlanmayı. Ön bellek temizleme, Whatsapp güncellemeleri kaldırma gibi...

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 02:38
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR