WhatsApp şifre koyma iki adımlı doğrulama

banner186

WhatsApp' a şifre nasıl koyulur, WhatsApp uygulamasına şifre koyma nasıl yapılır? İki adımlı doğrulama nasıl kullanılır yapılır? WhatsApp hesabımı kilitlemek istiyorum programı! WhatsApp şifre sıfırlama.

WhatsApp şifre koyma iki adımlı doğrulama
Müşteri Hizmetleri 25 Mart 2017 Cumartesi 19:20

banner192

WhatsApp şifre sıfırlama maili ekleme ve şifre sıfırlama nasıl yapılır? WhatsApp' a e-posta nasıl eklenir? Şifre sıfırlama e-posta ayarları ve mailimin şifresini unuttum erişim yapamıyorum çözümü nedir?

WhatsApp' ta olan bir özelliği belki çok sayıda kullanıcı bilmemekte. Çok sayıda WhatsApp kullanıcısı, hesabına şifre koymak için harici bir uygulama arayışına giriyor. Aslında her hangi bir uygulamaya ihtiyaç olmadan kendi ayarlarından WhatsApp' a şifre koyulabiliyor.

WhatsApp kullanıcıların bazen özel paylaşımlarının görülmemesi için ya da ticari bilgilerin erişime engellemek için şifreleme programları tercih etmekte. WhatsApp' ın kendi şifreleme güvenliğinde "iki adımlı doğrulama" güvenliği ile artı bir güvenliğe ulaşabilirsiniz. İki adımlı doğrulama ilgili detaylara aşağıda ilişkili haberler bölümünden ulaşabilirsiniz.

İki adımlı doğrulama sistemiyle cep telefonunuzu yeni açtığınızda ya da belli bir süre sonra (zaman aşımı) dolduktan sonra WhatsApp' ta otomatik olarak şifre ekranı geliyor. Şifre girilmediği süreçe WhatsApp' ın hem ayarlarına hemde mesajlarına erişim kısıtlanıyor. www.andronova.net

WhatsApp uygulamasına şifre nasıl koyulur

WhatsApp / Ayarlar / Hesap / İki adımlı doğrulama / Etkinleştir

WhatsApp uygulamasına şifre nasıl koyulur

İki adımlı doğrulama nasıl kullanılır yapılır

WhatsApp şifre sıfırlama maili ekleme

WhatsApp uygulamasına mail ekleme

WhatsApp iki adımlı doğrulama için e-posta hesabı ekleyebilirsiniz. İki adımlı doğrulama şifresini unuttursanız şifre sıfırlama için...

WhatsApp uygulamasına şifre nasıl koyulur

WhatsApp uygulamasına şifre koyma

WhatsApp şifre nasıl koyulur

WhatsApp şifremi unuttum - WhatsApp şifre sıfırlama

WhatsApp şifremi unuttum - WhatsApp şifre sıfırlama

Aşağıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi WhatsApp' a giriş yapabilmeniz için 6 haneli şifreyi yazmanız gerekiyor. Eğer şifreyi unuttuysanız "Şifrenizi mi unuttunuz?" yazısını tıklayarak şifre sıfırlama adımlarını yapabilirsiniz.

WhatsApp iki adımlı şifreyi kaldırma

WhatsApp iki adımlı doğrulamayı kapatma şifreyi kaldırma nasıl yapılır

WhatsApp iki adımlı doğrulamayı kapatma

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×