WhatsApp Sesli Arama Özelliği Nasıl Aktif Edilir? Cevabı Bu Yazıda!

WhatsApp Sesli Arama Özelliği Nasıl Aktif Edilir? Cevabı Bu Yazıda!
müşteri hizmetleri

Bundan birkaç gün önce sizlere duyurusunu yaptığımız WhatsApp için arama fonksiyonunun çok yakında geleceğine yönelik haberimizin ardından, bir çok kişinin beklediği bu özelliğin telefonunuza gelmesini beklemekten başka çareniz yoktu. Ta ki şuana kadar! Davetiye yöntemiyle ilk olarak bazı kullanıcılara açılan WhatsApp arama özelliği için en son sürümü kullanmanız, Android 4.4 ve üstü bir versiyona sahip olmanız ve WhatsApp sesli arama özelliği olan biri tarafından aranmanız gerekiyordu. Ancak bu yazımızda size WhatsApp'ta sesli arama özelliğini nasıl aktif edebileceğinizi anlatacağız. whatsapp-sesli-arama WhatsApp sesli arama özelliğini aktif etmek için aşağıdaki apk dosyasını indirip telefonunuza kurabilirsiniz: WhatsApp 2.11.505 apk indir Not: Öncelikle telefonunuzdaki eski WhatsApp uygulamasını kaldırmayı unutmayın! GÜNCELLEME(24.03.2015): BURADAKİ YAZIMIZDAN WHATSAPP SESLİ ARAMA ÖZELLİĞİNE SAHİP OLABİLİRSİNİZ.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Şahin MaVi ERDEN
Şahin MaVi ERDEN - 6 yıl Önce

Iyi gunler arkadaslar whatsapp 2.12.14 versiyonunu yukleyip cagri talebinde bulunun suan icin server aktif halde yardim isteyen arkadaslar +9647512575079 numarali hatima whatsaptan yardim isteleri
Veya [email protected]
E-mail adresimden ulasmalirini rica ediyorum

Onur
Onur - 6 yıl Önce

Öncelikle bu sadece gorünüm olarak aktif ediyor.

Hangi server vb. ile arama yapacaksınız?

Eger arama yapabilseydiniz bunu zaten whatsapp gelistiricileri sayesinde yaparsiniz

Buğra İkizoğlu
Buğra İkizoğlu - 6 yıl Önce

Şuan zaten Play Store'da Whatsapp versiyonu 2.11.505 görünüyor. Yani sizin yayınladığınız ile aynı versiyon. Amacınız nedir? Milleti oyalayıp kandırmak falan mı?

agabey_42
agabey_42 - 6 yıl Önce

bende andronova niçin gün ve gün geriye gidiyor diyordum, ama görüyorum ki, şartlar değişiyor. evet arkadaşların dediği gibi zorla bizi beğenin, zorla paylaşım vs. üzüldüm açıkçası. ilgili dosya pekala başka sitelerden de temin edilebilir, lakin siteye / foruma bu yöntemler darbe vuruyor gibi geliyor.

Haaaaa şunu da diyebilirsiniz, git o zaman başka yerden indir. haklısınız tabi bunu derseniz. Lakin benimki bir görüş bildirmek ve sevdiğim sitenin / forumun öyle gün ve gün erimesi karşısında birşeyler söylemek.

Mestan Han Ergenekon
Mestan Han Ergenekon - 6 yıl Önce

bende android 5 var paket yükleyici durudurldu diyor telefonum rootlu

ahmet85
ahmet85 - 6 yıl Önce

Teşekkürler

nevzat
nevzat - 6 yıl Önce

Paylasim yaptigim hdlde gene link cikmadi

volkan karaman
volkan karaman - 6 yıl Önce

dosya bozuk

Muhalefet
Muhalefet - 6 yıl Önce

Neden yalvarir gibi bizi destekleyin diyorsunuz anlamadim. Anlatiminizi yapin begenirsek paylaşırız zaten. Sitenizi hep severek takip ettim. Ama aciklama burda bakin kurun gibi bir başlık ama ortada bişey yok.

Recep
Recep - 6 yıl Önce

Dosya bozuk sanirim

Burak BALLI
Burak BALLI - 6 yıl Önce

Bir kaç haftaya zaten gelir.Beklemekte fayda var.Whatsapp en ufak bir resmiyet dışı değişikliği algılayıp çok çabuk fixliyor uygulamasını.O yüzden bekleyin yakında gelir güncelleme ile.

osman
osman - 6 yıl Önce

Paket yükleyici durduruldu hatası..

Note4 (Android 4.4.4)

cypruss
cypruss - 6 yıl Önce

Eeee link nerde ???

Ugur Can
Ugur Can - 6 yıl Önce

Herhangi bir anlatım göremedim!?? Sadece bizi destekle diye bir link yer alıyor... "Kaynak'ta da böylemiydi acaba?" "Güvenilir mi?" "Test edildi mi?"

ibrahim
ibrahim - 6 yıl Önce

Derleyici hatası paket çözümlemede hata var. Yazılımda sıkıntı var bakarmısınız?


Teknoloji haberleri