WordPress com uzantılı siteleri şikayet etme spam şikayeti

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Ücretsiz WordPress com uzantılı web siteler nasıl şikayet edilir? Kopya spam içeriği WordPress siteleri şikayet etme başvuru adresi. Küfür cinsel içerikli siteleri şikayet etme telif hakkımı ihlal ediyor!

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Virüslü, cinsel içerikli, izinsiz içerik (kopya içerik), telif hakkı ihlali ve dolandırıcılık yapan WordPress com uzantılı ücretsiz web sitelerini şikayet etme adresi. İletişim başvuru formu!

Ücretsiz WordPress uzantılı siteler nasıl şikayet edilir? Her hangi bir WordPress. com uzantılı bir site izinsiz içerik paylaşımında bulunuyor veya virüslü içeriğe sahipse kolay yoldan şikayet edebilirsiniz. Genelde bu siteler başka siteleri kopyalayarak içerik hırsızlığı yaparlar. Bazı durumlarda da izinsiz kişisel bilgileri yayınlarlar. Nasıl olsa kendi adlarına resmi bir kayıt olmadıklarından düşüncesiz şekilde paylaşımlar yapabiliyorlar.

Aşağıda hangi durumlar için şikayet edebileceğiniz seçenekler yer almakta. İlk bölümde gerekli alanları doldurum ilgili seçeneği seçip “Continue” yani devam butonuna tıklayarak açılan bölümden şikayet nedenlerini yazarak “Submit report” butonuna tıklamanız yeterli olacak. www.andronova.net

WordPress web siteleri nasıl şikayet edilir?

zararlı siteleri şikayet etme

İlgili siteyi şikayet etmek için wordpress.com/abuse sitesini ziyaret ederek aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacak. Eğer uygun görülürse ya içeriğin kaldırılması için ya da sitenin kapatılması için işlem yapılacaktır.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Wordpress com uzantılı siteleri şikayet etme spam şikayeti

Wordpress siteleri şikayet etme

Wordpress web siteleri nasıl şikayet edilir

spam şikayet adresi

site şikayet etme iletişim

  1. Bu sitede spam bulunuyor / kopya içerik
  2. Bu içerik olgun / yaş sınırı
  3. Site küfür içerik bulunmakta
  4. Bu sitede şiddet içerik yer alıyor
  5. Sitede kendine zarar verecek içerikler bulunuyor
  6. Site intiharı teşvik eden paylaşımlar yapıyor
  7. Bu site telif hakkımı ihlal ediyor


Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 04:22

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir