Xiaomi Mi Note Sadece Bir Kaç Dakikada Tükendi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xiaomi’nin bir çok kişi tarafından şaşkınlıkla karşılanan, Snapdragon 810 ve 4GB RAM’e sahip beklentilerin çok üstündeki harika telefonu Mi Note Pro’nun kardeşi Xiaomi Mi Note, satışa çıkarılmasından sadece üç dakika içerisinde tükendi.

Andronova

Çin’in en büyük akıllı telefon üreticisi haline gelen Xiaomi, Samsung’u takip ederek, satış adetleriyle adeta şov yapıyor. 2014 yılında 61.1 milyon adet akıllı telefon satışının ardından, 2015 yılı içerisinde 100 milyon adet akıllı telefon satmayı hedefleyen Xiaomi, görünüşe göre bu hedefini yakalayacak.

16GB’lık modelinin 370$, 64GB’lık modelinin ise 450$’dan satıldığı Xiaomi Mi Note, 5.7 inç 1080p Full HD 387 ppi ekrana, 2.5D (yuvarlatılmış/Note 4 veya iPhone 6 Plus’taki gibi) Gorilla Glass 3 cama, 2.5GHz hızında quad-core Snapdragon 801 işlemciye, Adreno 330 GPU’ya, 3GB RAM’e, 13MP OIS arka kameraya, 4MP 2 mikron piksel büyüklüğünde(HTC’nin ultrapixel’i gibi) ön kameraya, 3000mAh batarya ve çift SIM kart desteğine sahip.

Türkiye’de satılıp satılmayacağı henüz belli olamayan Xiaomi Mi Note serisini umarız ülkemizde de görürüz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın