Xperia Z İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

CES 2013 etkinliğinde kullanıcıların beğenisine sunulan ve hali hazırda dünyanın birçok ülkesinde Sony’nin amiral gemisi modelini temsil eden Xperia Z için bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme ilk olarak Fransa’da başlarken, kısa süre içerisinde dünya genelinde yaygınlık göstermesi bekleniyor.

10.1.1.A.1.253 sürüm  numarasına sahip güncelleme ile Android versiyonunda herhangi bir farklılık oluşmuyor ancak beraberinde birçok yenilik getiriyor. En önemli değişiklerin başında arttırılan kamera kalitesi geliyor. Sony hayranları kamera noktasında yaşanan bazı can sıkıcı durumlardan yeni güncelleme ile kurtulmuş olacak. Otomatik modda çekilen görüntülerde daha iyi işleme sunuluyor.

Diğer değişiklikler ise performans artışı, ekran renklerinin yeniden kalibre edilmesi için beyaz dengesi ayarlar içeriyor. Yeni bir kamera dış yüzeyi, yeni mini uygulama simgeleri, bildirim ışığının açık/kapalı olarak değiştirilebilmesi ve yazılım tuşlarında arka planın siyah renge bürünmesi sayabileceğim diğer yenilikler arasında yer almakta.

Kademli olarak dağıtılan güncelleme henüz size ulaşmamış olabilir ancak sık sık güncelleme kontrolü yapmanızı öneririz.

kaynak: Xperiablog

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!