Xperia Z3 Bu Defa AnTuTu Testinde Göründü

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sony’nin eylül başında lanse edeceği Xperia Z3’ün kısa süre önce ekran görüntüsü yayınlandı. Yayınlanan ekran görüntüsünden cihazın Full HD çözünürlüklü ekrana sahip olduğu görüldü. Sony D6653 kodlu akıllı telefon bu defa AnTuTu kriter testinde gün yüzüne çıktı. Yayınlanan ekran görüntüsü ve kriter sonucunda yer alan cihazın hala Xperia Z3 olduğu konusunda şüpheler var fakat, Japon üreticinin altı ayda bir amiral gemisi yenileyeceği bildirisi dikkate alındığında söz konusu modelin Xperia Z3 olması yüksek ihtimal.

AnTuTu kriter testinden 37.169 gibi oldukça yüksek bir skor elde eden Sony D6653’de Qualcomm cephesinden 2.5GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 MSM8974AC birimi kullanılacak. 578MHz saat hızında çalışan işlemci halihazırda Galaxy S5, LG G3 ve OnePlus One modellerinde yer alıyor. Kriter testinden elde edilen görüntüye göre Xperia Z3’te 3GB RAM kullanılacak.

Android 4.4.4 KitKat işletim sistemiyle çalışacak akıllı telefonda Full HD çözünürlüklü ekran kullanılacağı şeklinde ciddi iddialar ortaya atılırken; Japon üreticinin Quad HD ekran ve Snapdragon 805/810 işlemcisini ise bir sonraki amiral gemisi akıllı telefon Xperia Z4’e kullanacağı öngörülüyor.

Sony-D6653-AnTuTu-Benchmark

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!