Samsung S7 arama engelleme

facebook müşteri hizmetleri

Samsung Galaxy S7 arama engelleme nasıl yapılır ? Samsung S7 gelen aramalar nasıl engellenir ?Samsung S7 tüm aramalar nasıl engellenir ? Samsung arama engelleme

Samsung S7 arama engelleme

banner192
Samsung Galaxy S7 arama engelleme nasıl yapılır ? Samsung S7 gelen aramalar nasıl engellenir ?Samsung S7 tüm aramalar nasıl engellenir ? Samsung arama engelleme nasıl yapılır ? Samsung S7 ve S7 Edge tüm aramalar nasıl engellenir ? Samsung S7 arama engelleme resimli anlatım.

Samsung'un son çıkarmış olduğu telefonlardan bir tanesi olan Galaxy S7 serisinde arama engelleme nasıl yapılır ? Samsung Galaxy S7 üzerinden tüm aramalar nasıl engellenir ? Samsung S7 arama engelleme var mı ? Samsung Galaxy S7 Edge arama engelleme işlemi nasıl yapılır ? bu sorularınızın cevabını sizler için resimli bir şekilde anlatıyoruz. Konuya ilişkin tüm detaylar makalemizde.

Samsung S7 ve S7 Edge arama engelleme nasıl yapılır ?

Samsung S7 ve S7 Edge üzerinden numara engellemeyi resimli bir anlatım şeklinde sizler için hazırladık. Telefonunuz üzerinden numara engelleme işlemi yapmak için aşağıdaki resimleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

Öncelikle Telefon seçeneğine dokunuyoruz.
Samsung S7 arama engelleme
Açılan yeni ekran üzerinden sağ üst köşedeki Daha fazla sekmesine dokunarak devam ediyoruz.
Samsung arama engelleme resimli anlatım
Ayarlar
'a dokunuyoruz.

Diğe ayarlar seçeneğine dokunuyoruz.
Samsung S7 Edge arama engelleme
Giden aramayı engelleme seçeneğine dokunuyoruz. 
Samsung S7 giden aramayı engelleme
Sesli arama'ya dokunuyoruz. 
Samsung s7 sesli arama engelleme

Samsung S7 arama engelleme seçenekleri nelerdir ?

Tüm giden aramalar seçeneğinin sağ tarafındaki butona dokunuyoruz. Eğer farklı bir engelleme yapmak isterseniz o engellemeyi de seçerek aktif hale getirebilirsiniz. 
Samsung tüm giden aramaları engelleme
Sizden aramaları engellemeniz için ağ şifresi isteyecektir. Eğer daha önce bir şifre belirlemediyseniz. Varsayılan şifre "0000"dır. Şifrenizi yazdıktan sonra tamam butonuna dokunuyoruz. 
Samsung S7 gelen aramaları engelleme
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×